• Nowy
REEF SCORPIONFISH BALLING MAX 2X1L Zestaw do uzupełniania niedoborów w akwarium morskim metodą Ballinga
RF-005A
5905386499880

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    75 punktów lojalnościowych!

Cena:

75,00 zł

Compare now Compare list is full

REEF SCORPIONFISH BALLING MAX 2X1L Zestaw do uzupełniania niedoborów w akwarium morskim metodą Ballinga

Akwarystyka morska zaczyna się od pasji, pasji trudnej, niezwykle wymagającej, wymagającej cierpliwości, chęci poszerzania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń ale jest również niezwykle efektowna dająca radość, pasji która uczy pokory dla świata morskiego, uczy cierpliwości, zrozumienia procesów biochemicznych, która dostarcza wielu skrajnych emocji pasji która jest nie dla każdego.

Będąc osobą z pasją chciałbym by każdy mieszkaniec zbiornika miał jak najlepsze warunki, warunki zbliżone do jego naturalnego środowiska by nasi podopieczni wyrwani z naturalnego środowiska mieli się jak najlepiej pod naszą opieką. Dlatego nasza firma postanowiła obrać trochę cięższą drogę ale jak najbardziej możliwie zgodną z naturą.

Reef Scorpionfish Balling MAX 2x1L (trzykrotnie skoncentrowany) 
- substancja do uzupełniania niedoborów po konsumpcji wodorowęglanu wapni(KH), magnezu, wapnia, manganu, litu, potasu, miedzi, strontu, niklu, boru, chromu, jodu, fluoru, bromu, cynku, molibdenu, żelaza, kobaltu, siarki.

Substancje należy dozować w tych samych dawkach, według zapotrzebowania. Należy pamiętać, że zapotrzebowanie na pierwiastki w akwariach jest zróżnicowane, ewentualne niedobory należy uzupełniać w brakujące pierwiastki pojedynczo, na podstawie testów ICP.

Zachować minimum 15 min czasu podczas dozowania poszczególnych substancji.

Stosowanie:

Dziennie dawki dobrać w oparciu o wyniki testów wody w akwarium.

REEF SCORPIONFISH BALLING MAX 2X1L

Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według klasyfikacji GHS. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju. 

Oferta obejmuje 1 (jedną) sztukę produktu tj. 2x1L.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

REEF SCORPIONFISH BALLING MAX 2X1L

Napisz swoją opinię