MICROBE-LIFT Coralscaper Thermal Glue 350g Klej do mocowania korali, skał i dekoracji w akwarium morskim
ML313

Czas wysyłki: 1-3 dni


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Coralscaper Thermal Glue 350g Klej do mocowania korali, skał i dekoracji w akwarium morskim

Coralscaper to specjalny klej polimerowy do mocowania skał i dekoracji w akwarium morskim. Coralscaper posiada niską temperaturę topnienia wynoszącą około 40 stopni Celsjusza. Dzięki temu stanowi doskonały klej nawet do mocowanie wrażliwych gatunków korali. Pozostaje plastyczny przez długi czas w wodzie oraz poza nią. Podczas procesu twardnienia klej staje się biały/przeźroczysty i szybko zarasta glonami wapiennymi lub tkanką korali.

Coralscaper został wyprodukowany w oparciu o biopolimery i jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich organizmów żywych w zbiorniku.

Stosowanie:

  • Umieść wybraną ilość produktu w szklanym pojemniku w wodzie o temperaturze około 45 stopni Celsjusza i mieszaj aż do osiągnięcia całkowitej przeźroczystości
  • Wyjmij z wody, uformuj i umieść w docelowym miejscu

Wskazówki:

  • Ciepła woda kranowa zazwyczaj wystarcza do roztopienia produktu
  • Możesz również podgrzać granulki wraz z wodą w mikrofalówce
  • Zastygłe fragmenty można w każdej chwili ponownie wykorzystać poprzez ponowne podgrzanie
  • Dzięki uniwersalności produkt ma wiele zastosowań
  • Jeśli jesteś wrażliwy na ciepło, użyj narzędzi takich jak peseta czy widelec do uformowania produkt

Instrukcje:

  • Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
  • Przechowywać z dala od dzieci

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.

Komentarze

Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Coralscaper Thermal Glue 350g Klej do mocowania korali, skał i dekoracji

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii