MICROBE-LIFT Zoo Plus Plankton 236ml Zooplankton w formie zawiesiny
ML305

Czas wysyłki: 1-3 dni


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Zoo Plus Plankton 236ml Zooplankton w formie zawiesiny

Zooplankton w formie zawiesiny o wielkości 800 mikronów przeznaczony dla ryb planktonożernych, koralowców miękkich, twardych oraz innych filtratorów. Zawiera m.in. mysis, dafnie, widłonogi i artemię.

Bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz łatwo przyswajalne biopigmenty poprawiające wybarwienie zwierząt. Pokarm produkowany jest w ściśle kontrolowanych warunkach.

Szczególnie bogaty plankton pokarmowy dla różnych gatunków ryb i koralowców w akwariach morskich. Niezbędne kwasy tłuszczowe, węglowodany, aminokwasy, lipidy, kwasy omega-3 i naturalne biopigmenty w wysoce skoncentrowanej formule zapewniają zrównoważony wzrost i naturalne zabarwienie bezkręgowców i ryb jedzących plankton.

Produkcja odbywa się w kontrolowanej akwakulturze. Zbiór odbywa się następnie w naturalnych warunkach, mieszanie i pakowanie we własnym laboratorium.

Dawkowanie: 

 • Raz w tygodniu dodawać 5 ml na 100 litrów wody
 • Dawkowanie można przyjmować codziennie w gęsto zaludnionych akwariach morskich

Wskazówki dotyczące aplikacji:

• Aby zapewnić idealną dystrybucję, zawsze dozuj Zoo-Plus w strefie wysokiego przepływu
• Aby uzyskać zdrową i zróżnicowaną dietę, najlepiej stosować ją razem z Phyto-Plus

Skład:

 • Mysis
 • Dafnia
 • Widłonogi
 • Naupliusy artemii

Skład analityczny:

 • Białko surowe: 0,20%
 • Tłuszcz surowy: 0,10%
 • Włókno surowe: 0,04%
 • Kwasy Omega-3: 0,01%
 • Popiół surowy: 0,08%
 • Wilgotność: 99,57%

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.

Komentarze

Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Zoo Plus Plankton 236ml Zooplankton w formie zawiesiny

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii