• -5%
  • Obniżka
HS aqua Marine Flakes Pokarm dla ryb morskich spirulina czosnek witamina C 1000ml 200g
OSI030
8713179305068

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    82 punkty lojalnościowe!

Cena:

87,00 zł
82,65 zł Oszczędzasz: 4,35 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 82,65 zł

Compare now Compare list is full

HS aqua Marine Flakes Pokarm dla ryb morskich spirulina czosnek witamina C 1000ml 200g

Pokarm O.S.I. jest niekwestionowanym liderem wśród pokarmów dedykowanych rybom morskim. Pokarmy klasy PREMIUM produkowane w USA na bazie najwyższej jakości surowców. Receptura opracowana we własnych laboratoriach na podstawie wieloletnich badań w środowisku naturalnym. O.S.I. Marine Flakes to podstawowy pokarm w postaci płatków dla wszystkich ryb morskich. Chętnie przyjmowany nawet przez najbardziej wybredne gatunki. 

Właściwości:

  • optymalna zawartość spiruliny, witaminy C oraz czosnku,
  • zwiększony dodatek enzymów trawiennych,
  • dokładny skład pokarmu podany w katalogu.

Pokarmy O.S.I. uchodzą za jedne z najlepszych pokarmów na świecie. Pokarmy klasy PREMIUM są produkowane w USA na bazie najwyższej jakości surowców. Receptura opracowana we własnych laboratoriach na podstawie wieloletnich badań w środowisku naturalnym.

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji. Unikalną cecha pokarmów O.S.I. jest dodatek enzymów trawiennych , które maja kapitalny wpływ na proces trawienia i przyswajania pokarmów. Ryby w pełni wykorzystują składniki pokarmowe, co wpływa również na jakość wody oraz zmniejsza ilość podawanego pokarmu. Idealnie zbilansowany skład pokarmów O.S.I. zbliżony do diety ryb w środowisku naturalnym.

W odróżnieniu od pokarmów wysokoenergetycznych O.S.I. dostarcza potrzebne składniki pokarmowe bez zbędnego obciążania układu trawiennego.O.S.I. Pokarmy są chętnie przyjmowane nawet przez najbardziej wybredne gatunki.

HS aqua Marine Flakes  Pokarm dla ryb morskich spirulina czosnek witamina C 1000ml 200g
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

HS aqua Marine Flakes Pokarm dla ryb morskich spirulina czosnek witamina C 1000ml 200g

Napisz swoją opinię