OSI Marine Flakes Pokarm dla ryb morskich spirulina czosnek witamina C 5000ml 1000g
OSI029

Czas wysyłki: 2-4 dni

Otrzymasz    255 punktów lojalnościowych!

Cena:

255,00 zł

Compare now Compare list is full

OSI Marine Flakes Pokarm dla ryb morskich spirulina czosnek witamina C 5000ml 1000g

Pokarm O.S.I. jest niekwestionowanym liderem wśród pokarmów dedykowanych rybom morskim. Pokarmy klasy PREMIUM produkowane w USA na bazie najwyższej jakości surowców. Receptura opracowana we własnych laboratoriach na podstawie wieloletnich badań w środowisku naturalnym. O.S.I. Marine Flakes to podstawowy pokarm w postaci płatków dla wszystkich ryb morskich. Chętnie przyjmowany nawet przez najbardziej wybredne gatunki.

Właściwości:

  • optymalna zawartość spiruliny, witaminy C oraz czosnku,
  • zwiększony dodatek enzymów trawiennych,
  • dokładny skład pokarmu podany w katalogu.

 

Pokarmy O.S.I. uchodzą za jedne z najlepszych pokarmów na świecie. Pokarmy klasy PREMIUM są produkowane w USA na bazie najwyższej jakości surowców. Receptura opracowana we własnych laboratoriach na podstawie wieloletnich badań w środowisku naturalnym.

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji. Unikalną cecha pokarmów O.S.I. jest dodatek enzymów trawiennych , które maja kapitalny wpływ na proces trawienia i przyswajania pokarmów. Ryby w pełni wykorzystują składniki pokarmowe, co wpływa również na jakość wody oraz zmniejsza ilość podawanego pokarmu. Idealnie zbilansowany skład pokarmów O.S.I. zbliżony do diety ryb w środowisku naturalnym.

W odróżnieniu od pokarmów wysokoenergetycznych O.S.I. dostarcza potrzebne składniki pokarmowe bez zbędnego obciążania układu trawiennego.O.S.I. Pokarmy są chętnie przyjmowane nawet przez najbardziej wybredne gatunki.

 

Jedna z partii produktów posiada stare opakowania.

Komentarze
Napisz swoją opinię

HS O.S.I. Marine Flakes pokarm dla ryb morskich spirulina czosnek witamina C 5000ml 1000g

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii