• Nowy
Microbe-lift CORAL FOOD SOFT 150ML 50G Pokarm dla miękkich koralowców
ML162

Czas wysyłki: 24 godziny


Microbe-lift CORAL FOOD SOFT 150ML 50G Pokarm dla miękkich koralowców

Coral Food Soft to tłoczony na zimno pokarm w formie proszku dla optymalnego odżywiania miękkich koralowców. Dzięki bardzo wysokiej jakości i specjalnie dobranym składnikom, pokarm zapewnia optymalne wybarwienie korali nie powodując nadmiernego obciążenia akwarium i odpieniacza.

 

Skład:

  • ryby i produkty z ryb, produkty pochodzenia roślinnego, mięczaki i skorupiaki, oleje i tłuszcze, witaminy, minerały.

Analiza:

  • białko surowe 53,7%, popiół surowy 12,2%, tłuszcz surowy 10,5%, wilgotność 7,3%, włókno surowe 0,0%.
  • Dodatki technologiczne: przeciwutleniacze, konserwanty.
  • Dodatki odżywcze: witamina A 15 000 iU / kg, witamina D3 2000 iU / kg, witamina E 200 mg / kg, siarczany cynku jednowodne 208 mg / kg (Zn 75 mg / kg), siarczan manganu jednowodne 131 mg / kg (Mn 41,9 mg / kg), siarczan żelaza jednowodny 28,7 mg / kg (Fe 8,6 mg / kg), jodan wapnia bezwodny 12,4 mg / kg (I 7,8 mg / kg).

Dawkowanie:

  • dodaj 1 miarkę do 100 litrów wody. Uwaga: Dawkowanie Coral Food Soft może się różnić w zależności od obsady.
  • Wskazówka: Wstępnie wymieszaj Coral Food Soft z wodą w pojemniku lub pipecie do karmienia, a następnie dodaj do akwarium lub bezpośrednio nakarm zwierzęta.

O firmie MICROBE-LIFT 


Firma MICROBE-LIFT Jest najbardziej renomowaną firmą akwarystyczną w Stanach Zjednoczonych, zdobyła wiele cennych nagród za produkty akwarystyczne i pracują w niej specjaliści, chemicy, biolodzy o kilkudziesięcioletnim stażu. W ofercie sklepu mamy wiele produktów tej firmy.

W 1976 roku Laboratoria Ekologiczne rozpoczęły produkcję MICROBE-LIFT, jedynej w swoim rodzaju receptury do szerokiego spektrum zastosowań w rolnictwie, przemyśle i oczyszczalniach ścieków.

Stało się jasne, że po drobnych poprawkach to, co te preparaty bakteryjne robią na dużą skalę do użytku komercyjnego, może być również cenne w zastosowaniach na mniejszą skalę, takich jak akwarystyka, ozdobne stawy i ogrody wodne. Dlatego w 1998 roku rozpoczęła pakowanie MICROBE-LIFT dla indywidualnego konsumenta. Teraz ten komercyjny produkt rozwiązuje jeszcze szerszy zakres problemów środowiskowych.

Obecnie produkty MICROBE-LIFT są najbardziej poszukiwanymi produktami pod względem jakości wody, klarowności i ogólnej konserwacji akwarium, oczka wodnego i stawu. 


Naturalne, przyjazne dla Ziemi produkty

Produkty MICROBE-LIFT oczyszczają środowisko, pozbywając się zanieczyszczeń w naturalny sposób, rozkładając je na podstawowe pierwiastki i zawracając do biosfery.

Produkty MICROBE-LIFT są również biodegradowalne i nietoksyczne, można ich bezpiecznie używać w pobliżu ludzi, zwierząt domowych i dzikich. To naprawdę jedne z najbardziej przyjaznych dla środowiska dostępnych produktów.

Laboratoria ekologiczne korzystają z zewnętrznych laboratoriów badawczych do niezależnej analizy produktów. Testowanie i monitorowanie produktów jest przeprowadzane regularnie jako ważna część procesu kontroli jakości i troski o zapewnienie jakości.


Filozofia

Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne. 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Microbe-lift CORAL FOOD SOFT 150ML 50G pokarm dla miękkich koralowców

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii