REEF SCORPIONFISH IODINE JOD I 20ML Preparat do suplementacji jodu w akwarium morskim
RF-022
5905386499217

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    45 punktów lojalnościowych!

Cena:

45,00 zł

Compare now Compare list is full

REEF SCORPIONFISH IODINE JOD I 20ML Preparat do suplementacji jodu w akwarium morskim

Akwarystyka morska zaczyna się od pasji, pasji trudnej, niezwykle wymagającej, wymagającej cierpliwości, chęci poszerzania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń ale jest również niezwykle efektowna dająca radość, pasji która uczy pokory dla świata morskiego, uczy cierpliwości, zrozumienia procesów biochemicznych, która dostarcza wielu skrajnych emocji pasji która jest nie dla każdego.

Będąc osobą z pasją chciałbym by każdy mieszkaniec zbiornika miał jak najlepsze warunki, warunki zbliżone do jego naturalnego środowiska by nasi podopieczni wyrwani z naturalnego środowiska mieli się jak najlepiej pod naszą opieką. Dlatego nasza firma postanowiła obrać trochę cięższą drogę ale jak najbardziej możliwie zgodną z naturą.

Reef Scorpionfish Iodine 
- środek przeznaczony do utrzymania prawidłowego poziomu jodu w akwariach rafowych. Jod jest niezbędnym pierwiastkiem dla bezkręgowców, ponadto ma właściwości dezynfekujące, oraz poprawia wybarwienie koloru ciemnoniebieskiego u koralowców.

Stosowanie:
Optymalny poziom jodu to 0.05-0.07 mg/l. 1ml substancji podnosi w 100l wody poziom tego pierwiastka o 0.16mg/l. Zalecana suplementacja na dobę 1 kropla substancji na 100l wody. Nie zaleca się podnoszenia pierwiastka o więcej niż 0,02mg/l na dobę.
Należy pamiętać że na konsumpcję pierwiastka ma wpływ wiele czynników, i zaleca się ustalić dawkowanie na podstawie testów na zawartość jodu w wodzie.

REEF SCORPIONFISH IODINE JOD I 20ML

Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według klasyfikacji GHS. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju. 

Oferta obejmuje 1 (jedną) sztukę produktu 20ml.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

REEF SCORPIONFISH IODINE JOD I 20ML

Napisz swoją opinię