• -17%
  • Obniżka
AQUAFOREST Magnesium 750g suplement zawierający magnez
AF-10106026
5902026730334

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    23 punkty lojalnościowe!

Cena:

28,35 zł
23,53 zł Oszczędzasz: 4,82 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23,53 zł

Compare now Compare list is full

AQUAFOREST Magnesium 750g suplement zawierający magnez

Środek do podnoszenia poziomu magnezu w akwariach rafowych. Magnez jest niezbędny do prawidłowego rozwoju koralowców. Obniżony poziom magnezu może powodować niezdolność do zachowania prawidłowego poziomu wapnia i zbyt niskie pH. Zalecany poziom magnezu w akwariach rafowych wynosi 1180-1460 mg/l (ppm).

Dozowanie: 

  • Rozpuścić 10 g w 1000 ml wody RODI. 
  • Dawkowanie należy ustalić na podstawie testów wody i dziennej konsumpcji koralowców.
  • Przed użyciem preparatu zalecane jest zmierzenie stężenia magnezu. 100 ml roztworu Magnesium podnosi poziom magnezu o 1,2 mg/l (ppm) w 100 l wody.
  • Nadaje się do doraźnego stosowania w celu jednorazowego podniesienia poziomu magnezu. 10 g Magnesium w 100 l wody podnosi poziom magnezu o ok. 12 mg/l (ppm).
  • Nie zalecamy podnoszenia poziomu magnezu o więcej niż 50 ppm na dobę.
  • W celu utrzymania stałych parametrów wody i równowagi jonowej należy stosować także KH Buffer i Reef Mineral Salt.
  • Magnesium można łączyć w jeden roztwór z Calcium lub z Reef Mineral Salt.
  • Zawiera MgCl2x6H2O.
Chronić przed dziećmi. Produkt do użycia tylko w akwarium. Nie nadaje się do spożycia.
AQUAFOREST Magnesium 750 g suplement podwyższający poziom magnezu

Zadbaj o Swoje akwarium wybierając najlepsze produkty!

AQUAFOREST Magnesium 750 g suplement podwyższający poziom magnezu
AQUAFOREST Magnesium 750 g suplement podwyższający poziom magnezu
AQUAFOREST Magnesium 750 g suplement podwyższający poziom magnezu
AQUAFOREST Magnesium 750 g suplement podwyższający poziom magnezu
Aquaforest stopka

Akwarystyka morska

Akwarystyka morska to bez wątpienia najwyższa forma domowej akwarystyki. Z pewnością najtrudniejsza, najbardziej czasochłonna, najkosztowniejsza, ale i najbardziej widowiskowa. Większość z nas niejednokrotnie, na widok akwarium morskiego, mówiąc kolokwialnie - zbierała szczękę z ziemi. Wszystko to dzięki ogromowi kolorów i kształtów, które prezentowały koralowce i ryby.

Najbardziej wymagające są koralowce, które wymagają starannej i kompleksowej opieki. Woda i światło to klucz do sukcesu - a koralowce wymagają unikalnych rozwiązań. Woda powinna być niemal idealnie czysta chemicznie. Jak to zrobić? Branża akwarystyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom akwarystów i ich akwariów.

Produkty Aquaforest - polska duma!

Marka AquaForest to stosunkowo młoda firma, która podbiła nie tylko lokalny rynek, ale także cały świat. Ich przygoda w branży akwarystycznej zaczęła się od akwarystyki morskiej kilka lat temu, a kontynuowana jest już także na akwarystykę słodkowodną. Nie tak daleko od pojawienia się firmy AquaForest na rynku, firma ta stała się partnerem największych ogrodów zoologicznych, zaopatrując je w niezbędne preparaty, czy sól do produkcji wody morskiej. Aby sprostać wygórowanym parametrom wybierz sól odpowiednią do tego celu. AquaForest i ich sole, a także ich jakość są sprawdzane w wodach największych oceanariów od 2014 roku.

Na początku skromna oferta produktowa, przerodziła się w kompletny program opieki nad akwariami. Dzięki ich produktom zbudujemy akwarium tętniące życiem stworzonymi przez akwarystów, którzy kochają to co robią. AquaForest twierdzi, iż to co wyróżnia nasze produkty to fakt, iż są produkowane według najwyższych standardów. Artykuły produkowane w warunkach laboratoryjnych, to to co wyróżnia ich na tle konkurencji.

AquaForest wyróżnia także metoda probiotyczna, z której najbardziej wymagające koralowce otrzymując idealne warunki do życia. Bakterie probiotyczne gwarantują efektywną redukcję nutrientów z wody akwariowej. Usuwanie azotanów i fosforanów to jedna z najczęstszych przyczyn problemów w akwarium morskich. Dobre medium filtracyjne i jego porowatość gwarantuje szybsze zasiedlanie bakteriami, a w konsekwencji usuwanie azotanów i fosforanów ale to unikalna formuła stworzona na potrzeby metody probiotycznej gwarantuje nam duże szybciej wymierne rezultaty. Bo właśnie to co najbardziej interesuje akwarystów to szybkie i efektywne usuwanie azotanów i PO4. Pamiętajmy, kiedy tracimy w naszym zbiorniku równowagę chemiczną metoda probiotyczna może okazać się szalenie skuteczna aby wyprowadzić parametry na prostą, i nie pozwoli na utratę koralowców lps i sps w naszym akwarium.

Przy podmianach wody efektywna suplementacja to kolejna rzecz, której najbardziej wymagające koralowce wymagają. Musimy ich dostarczyć szereg związków mineralnych, i pierwiastków śladowych, aby te delikatne stworzenia mogły prawidłowo i zdrowo się rozwijać.

Aquaforest partnerem największych oceanariów

Jak wspomnieliśmy na początku, jedną z największych rekomendacji dla produktów marki AquaForest jest fakt stosowania ich towarów w największych oceanariach i ogrodach zoologicznych na całym świecie. Pojawiając się na rynku, AquaForest niemal od razu stał się partnerem największych placówek. Czy można prosić o lepszą rekomendację dla ich produktów?

W obecnych czasach tylko najlepsi na rynku, Aquaforest wśród nich, będą w stanie się utrzymać i sprostać oczekiwaniom klientów i ich akwariów morskich i rafowych, co nie zawsze jest łatwe.


Aquaforest baner
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Oceń 
Daniel J
2022-12-10
AQUAFOREST Magnesium 750 g suplement podwyższający poziom magnez

ok

Napisz swoją opinię

AQUAFOREST Magnesium 750 g suplement podwyższający poziom magnezu

Napisz swoją opinię