REEF SCORPIONFISH MAGNESIUM MAGNEZ Mg 800G Preparat do suplementacji magnezu w akwarium morskim
RF-018
5905386499170

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    40 punktów lojalnościowych!

Cena:

40,00 zł

Compare now Compare list is full

REEF SCORPIONFISH MAGNESIUM MAGNEZ Mg 800G Preparat do suplementacji magnezu w akwarium morskim

Akwarystyka morska zaczyna się od pasji, pasji trudnej, niezwykle wymagającej, wymagającej cierpliwości, chęci poszerzania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń ale jest również niezwykle efektowna dająca radość, pasji która uczy pokory dla świata morskiego, uczy cierpliwości, zrozumienia procesów biochemicznych, która dostarcza wielu skrajnych emocji pasji która jest nie dla każdego.

Będąc osobą z pasją chciałbym by każdy mieszkaniec zbiornika miał jak najlepsze warunki, warunki zbliżone do jego naturalnego środowiska by nasi podopieczni wyrwani z naturalnego środowiska mieli się jak najlepiej pod naszą opieką. Dlatego nasza firma postanowiła obrać trochę cięższą drogę ale jak najbardziej możliwie zgodną z naturą.

Reef Scorpionfish Magnesium 
- środek przeznaczony do utrzymania prawidłowego poziomu magnezu w akwariach rafowych. Optymalny poziom Mg to 1200-1500mg/l. Pierwiastek Mg wraz z Ca, KH, Sr, F jest odpowiedzialny za wzrost koralowców.

Stosowanie:
10g substancji podnosi w 100l wody poziom Mg o 12mg/l. Rozpuścić 10g substancji w 1000ml wody RODI (100ml tak rozrobionej substancji podniesie poziom magnezu w 100l o 12mg/l) nie zaleca się podnoszenia pierwiastka o więcej niż 40mg/l na dobę. Zaleca się ustalić dawkowanie na podstawie testów na zawartość Mg w wodzie.

REEF SCORPIONFISH MAGNESIUM MAGNEZ Mg 800G

Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według klasyfikacji GHS. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w zacienionym chłodnym miejscu. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

Oferta obejmuje 1 (jedną) sztukę produktu 800g.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

REEF SCORPIONFISH MAGNESIUM MAGNEZ Mg 800G

Napisz swoją opinię