MICROBE-LIFT Calcium (Calcium Concentrate) 118ml Koncentrat wapnia do akwarium morskiego
ML026

Czas wysyłki: 2-3 dni


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Calcium (Calcium Concentrate) 118ml Koncentrat wapnia do akwarium morskiego

Najnowsza, opatentowana i zastrzeżona formuła suplementacji wapnia, która zwiększa wzrost korali twardych, małży, ślimaków, glonów różowych i zielonych, jak również pomaga utrzymać właściwe pH dzięki zdolnościom buforującym.

Zalety:

 • preparat zawiera ponad 100 000 mg/l wapnia
 • doskonała przyswajalność
 • nie krystalizuje się w akwarium w przeciwieństwie do innych środków
 • wapń jest niezbędny dla większości korali twardych oraz małży, jak również innych organizmów, które używają go do formowania szkieletu

Skład:

 • chlorek wapnia
 • propionian wapnia
 • sole wapniowe kwasu bursztynowego i glukonowego,
 • witamina D
 • bufor pH

Dawkowanie:

 • dodaj 7 - 14 ml preparatu na każde 190 l wody 1-2 razy w tygodniu
 • każde 7 ml preparatu zawiera 3,5 mg/l wapnia

Dlaczego dozowanie tego preparatu jest niezbędne?

 • sól morska zawiera ponad 70 naturalnych składników oraz pierwiastków śladowych
 • to gwarantuje najwyższą jakość wody dla ryb, korali, bezkręgowców oraz pożytecznych bakterii 
 • w zamkniętym systemie akwariowym odpieniacz, ozonatory, wkłady węglowe oraz dynamicznie przebiegające procesy bio-chemiczne mogą redukować poziom ważnych składników
microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Calcium (Calcium Concentrate) 118ml Koncentrat wapnia do akwarium morskiego

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii