MICROBE-LIFT Iron Fe (Chelated iron) Żelazo 118ml Żelazo w płynie
ML028

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Iron Fe (Chelated iron) Żelazo 118ml Żelazo w płynie

Microbe-lift Chelated Iron - źródło chelatowanego żelaza do akwarium morskiego Nowo opracowana, zastrzeżona formuła, która zaopatruje wodę morską w chelatowaną formę żelaza łatwo dostępnego dla glonów z rodziny Caulerpaceae i glonów wapiennych. Preparat zasili zbiornik morski i zastąpi żelazo usunięte z akwarium poprzez system filtracji, pochłaniane przez organizmy żywe oraz odpieniacz. Pomaga otrzymać w akwarium optymalne pH odpowiednie dla zbiorników morskich. Preparat jest łatwy w użyciu oraz łatwo przyswajalny przez organizmy. Żelazo jest niezbędne dla wszystkich organizmów prowadzących proces fotosyntezy. Składnik ten poprawia kondycję, wybarwienie oraz wzrost.

Skład:

  • żelazo EDTA
  • siarczan żelaza
  • tiaminy (B-1)
  • cyjanokobalamina (B-12)
  • bufor pH

Dawkowanie:

Dodaj 7 - 14 ml (1-2 nakrętki) na każde 190 l wody akwariowej 1-2 razy w tygodniu.

Dlaczego dozowanie tego preparatu jest niezbędne?

Sól morska zawiera ponad 70 naturalnych składników oraz pierwiastków śladowych. To gwarantuje najwyższą jakość wody dla ryb, korali, bezkręgowców oraz pożytecznych bakterii. W zamkniętym systemie akwariowym odpieniacz, ozonatory, wkłady węglowe oraz dynamicznie przebiegające procesy bio-chemiczne mogą redukować poziom ważnych składników.
microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Iron Fe (Chelated iron) Żelazo 118ml

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii