MICROBE-LIFT Magnesium (Magnesium Supplement) 118ml Źródło magnezu do akwarium morskiego
ML063

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Magnesium (Magnesium Supplement) 118ml Źródło magnezu do akwarium morskiego

Microbe-lift Magnesium ma na celu bezpieczne podniesienie poziomu magnezu w akwariach morskich, nie zaburzając równowagi jonowej. Skoncentrowany preparat zawiera ponad 72 000ppm kationów magnezu. Nie zawiera azotanów, fosforanów i glukonianów.

Microbe-lift Magnesium nie wymaga wcześniejszego rozpuszczania oraz przygotowania do podania do akwarium. Magnez jest niezbędny do prawidłowego i bujnego wzrostu miękkich korali. Preparat zasili zbiornik morski i zastąpi magnez usunięty z akwarium poprzez system filtracji, pochłaniane przez organizmy żywe oraz odpieniacz.

Magnez odgrywa kluczową role w zachowaniu równowagi biologicznej w akwarium morskim. Niski poziom magenzu powoduje problemu podczas próby zwiększenia stężenia wapnia w zbiorniku ze względu na szybki proces wiązania wapnia i węglanów. Tego typu sytuacja objawia się zazwyczaj pojawieniem się osadu po dodaniu wapnia lub zasadowych buforów. Optymalne stężenie magnezu powinno wynosić 1320mg/l (1320ppm). Odzwierciedla to naturalne stężenie magnezu w środowisku. Naturalny preparat jest łatwy w użyciu oraz łatwo przyswajalny przez organizmy.

Dodatek magnezu ze stabilizatorem pH. Przeciwdziała niedoborom magnezu oraz stabilizuje wapń i pH. Specjalnie opracowana formuła zapewnia zdrowy wzrost koralowców i szybki wzrost alg czerwonych. Dzięki niemu szkielet jest wzmocniony.

Wskazówki:

  • Odpieniacze białek, ozonizatory oraz filtry węglowe i zeolitowe mogą zmniejszyć liczbę ważnych pierwiastków śladowych, takich jak wapń, stront, molibden, jodek, żelazo, witaminy i aminokwasy!
  • Prosimy regularnie sprawdzać parametry wody

Dawkowanie:

  • Aby zwiększyć zawartość magnezu o 0,1 mg / l, należy dodać 1 ml na 100 litrów wody
  • Idealna zawartość magnezu to 1280-1380 mg / l

Sposób użycia:

  • Wstrząśnij przed użyciem
  • Poziom magnezu w akwarium powinien zostać zmierzony
  • Po wykonaniu testu, dodaj 1ml na każde 3,8l wody akwariowej codziennie. Stosując tą dawkę podnieś poziom magnezu do około 1250-1350ppm
  • Jednorazowe zastosowanie powyższej dawki, powoduje wprowadzenie do akwarium 19ppm magnezu
  • Jeśli nie przeprowadzasz testów dodaj 10ml (2 nakrętki) na każde 190l wody w akwarium co tydzień
microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Magnesium (Magnesium Supplement) 118ml Źródło magnezu do akwarium morskiego

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii