REEF SCORPIONFISH BORON BOR B 50ML Preparat do suplementacji boru w akwarium morskim
RF-035
5905386499347

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    68 punktów lojalnościowych!

Cena:

68,00 zł

Compare now Compare list is full

REEF SCORPIONFISH BORON BOR B 50ML Preparat do suplementacji boru w akwarium morskim

Akwarystyka morska zaczyna się od pasji, pasji trudnej, niezwykle wymagającej, wymagającej cierpliwości, chęci poszerzania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń ale jest również niezwykle efektowna dająca radość, pasji która uczy pokory dla świata morskiego, uczy cierpliwości, zrozumienia procesów biochemicznych, która dostarcza wielu skrajnych emocji pasji która jest nie dla każdego.

Będąc osobą z pasją chciałbym by każdy mieszkaniec zbiornika miał jak najlepsze warunki, warunki zbliżone do jego naturalnego środowiska by nasi podopieczni wyrwani z naturalnego środowiska mieli się jak najlepiej pod naszą opieką. Dlatego nasza firma postanowiła obrać trochę cięższą drogę ale jak najbardziej możliwie zgodną z naturą.

Reef Scorpionfish Boron 
- środek przeznaczony do utrzymania prawidłowego poziomu boru w akwariach rafowych. Optymalny poziom pierwiastka to 4-6mg/l. 1ml substancji podnosi w 100l jego poziom o 0.06mg/l. Bor ma istotny wpływ na kondycję oraz wzrost koralowców.

Stosowanie:
Zalecana suplementacja na dobę 1 kropla substancji na 100l. Nie zaleca się podnoszenia pierwiastka o więcej niż 0.1mg/l na dobę. Zaleca się ustalić dawkowanie na podstawie testów ICP.

Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według klasyfikacji GHS. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

Oferta obejmuje 1 (jedną) sztukę produktu 50ml.

REEF SCORPIONFISH BORON BOR B 50ML
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

REEF SCORPIONFISH BORON BOR B 50ML

Napisz swoją opinię