REEF SCORPIONFISH VITAMINS 1000ML Preparat witaminowy do suplementacji w akwarium morskim
RF-051A
5905386499460

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    70 punktów lojalnościowych!

Cena:

70,00 zł

Compare now Compare list is full

REEF SCORPIONFISH VITAMINS 1000ML Preparat witaminowy do suplementacji w akwarium morskim

Akwarystyka morska zaczyna się od pasji, pasji trudnej, niezwykle wymagającej, wymagającej cierpliwości, chęci poszerzania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń ale jest również niezwykle efektowna dająca radość, pasji która uczy pokory dla świata morskiego, uczy cierpliwości, zrozumienia procesów biochemicznych, która dostarcza wielu skrajnych emocji pasji która jest nie dla każdego.

Będąc osobą z pasją chciałbym by każdy mieszkaniec zbiornika miał jak najlepsze warunki, warunki zbliżone do jego naturalnego środowiska by nasi podopieczni wyrwani z naturalnego środowiska mieli się jak najlepiej pod naszą opieką. Dlatego nasza firma postanowiła obrać trochę cięższą drogę ale jak najbardziej możliwie zgodną z naturą.

Reef Scorpionfish Vitamins 
- preparat zawiera kompleks witamin i aminokwasów dobrze przyswajalnych przez koralowce. Witaminy z grupy B1, B2, B4, B6, B7, B12, ponadto A, C, D, E, K + aminokwasy: alanina, biotynę, cholinę, glutaminę, serynę, lizynę, cysteinę. Preparat wzmacnia kondycję i wybarwienie koralowców.

Stosowanie:
Suplementować 1ml na każde 100l wody. Preparat można podawać za pomocą pomp dozujących.

Substancja nie jest klasyfikowana jako niebezpieczna według klasyfikacji GHS. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju. 

Oferta obejmuje 1 (jedną) sztukę produktu 1000ml.

REEF SCORPIONFISH VITAMINS 1000ML
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

REEF SCORPIONFISH VITAMINS 1000ML

Napisz swoją opinię