Bubble Magus Filter MINI 70 Filtr przepływowy 0,9l
BM-FILTER-MINI-70

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Bubble Magus Filter MINI 70 Filtr przepływowy 0,9l

Rewelacyjny reaktor / filtr przepływowy, wyróżniający się spośród innych produktów dzięki wbudowanej pompie 680l/h. Został zaprojektowany z myślą o dostępnej cenie reaktora do fluidyzacji całej gamy materiałów filtracyjnych stosowanych w akwariach morskich i słodkowodnych.  Filtr posiada dużą pojemność 2100ml oraz doskonale spasowane elementy.

Jest to średniej wielkości niezależny reaktor dla mediów przeznaczony do stosowania w sump'ie.

Rektor został wyposażony w pompę WP 600 o legendarnej już trwałości. Pompa generuje przepływ 680l/h i pobiera nie wiele prądu. Dzięki obecności pompy nie zachodzi potrzeba podpinania reaktora do pomp, instalacji hydraulicznych itp. Pompa znajduje się w podstawie reaktora, a woda jest pompowana przez media i opuszcza reaktor przez górę i wraca z powrotem do sump'a.

W zestawie reaktora znajdują się płytki perforowane na górze i na dole wraz z wkładkami z gąbki o strukturze włókniny, aby zatrzymać wszystkie drobne cząsteczki opuszczające reaktor podczas normalnego użytkowania. W zestawie znajdują się dwie dodatkowe gąbki. 
Płytka perforowana wraz z gąbką posiada regulowaną wysokość, dzięki czemu można dopasować objętość reaktora do wkładu tak aby zapobiec nadmiernemu przemieszczaniu się. 

Filtr jest prosty w codziennej obsłudze. Wymiana wkładu nie wymaga wiele czasu, dzięki systemowi "Easy Click", który umożliwia szybkie i łatwe odłączenie komory reakcyjnej od podstawki z pompką.
Reaktor jest prosty do napełnienia i opróżnienia z mediów, ponieważ nie ma centralnego stojaka, a także ma prosty "mechanizm zwalniania podstawy", który umożliwia łatwy dostęp do dna reaktora.

Doskonale sprawdza się do usuwania PO4 i NO3, do zastawania węgla, biopaerls'ów, pellets'ów, bio-cubes'ów itp.

Dane techniczne: 

  • rozmiary: 100 mm x 100 mm x 420 mm wysokość, w tym stojak do pompowania i pokrywa.
  • rurka reakcyjna: średnica wewnętrzna 63 mm, zewnętrzna 70 mm.
  • rura reakcyjna: całkowita wysokość 320 mm. 
  • całkowita objętość rury reakcyjnej: 997ml litra. 
  • objętość mieszaniny reakcyjnej: do 900 ml. 
  • pompa 680l/h 11W

Komentarze

Napisz swoją opinię

Bubble Magus Filter MINI 70 Filtr przepływowy 0,9l

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii