• -10%
 • Obniżka
TETRA myFeeder White Karmnik automatyczny
T276116

Czas wysyłki: 24h

Cena:

157,49 zł Oszczędzasz: 17,50 zł

Compare now Compare list is full

TETRA myFeeder White Karmnik automatyczny

Optymalna opieka nad akwarium każdego dnia.

Karmnik automatyczny Tetra myFeeder zapewni Twoim rybom pożywienie nawet wtedy, gdy będziesz przebywać poza domem. Gdy wyjedziesz na wakacje, weekend za miastem lub w podróż służbową Twoje ryby będą automatycznie karmione do trzech razy dziennie. A co najważniejsze: pojemnik na pokarm dobrze ochroni go przed szkodliwym działaniem światła, powietrza i wilgoci. Pokarm zachowuje więc najwyższa jakość na długi czas, ryby są zdrowe i zadowolone, a Ty możesz podróżować ciesząc się całkowitym spokojem umysłu.

 

Zapoznaj się ze wszystkimi ważnymi informacjami
na temat automatycznego karmnika Tetra myFeeder.

 

1. Specjalna technologia ochrony pokarmu

Światło, powietrze i wilgoć mogą mieć negatywny wpływ na jakość pokarmu znajdującego się w karmniku automatycznym. Może on stracić wartości odżywcze, a w najgorszym przypadku nawet spleśnieć. Karmnik automatyczny Tetra myFeeder skutecznie zapobiega niekorzystnemu działaniu czynników zewnętrznych: specjalnie zaprojektowana technologia potrójnej ochrony pozwala na optymalne zachowanie jakości pokarmu, zapobiegając jego kontaktowi ze światłem, powietrzem i wilgocią. 

 

Najważniejsze zalety:

 • Chroni pokarm przed działaniem światła 
 • Chroni pokarm przed wilgocią
 • Tworzy hermetyczne środowisko w pojemniku na pokarm

 

2. Prostota i łatwość użycia

Jak często zwykle karmisz ryby: dwa, trzy razy dziennie, czy tylko raz? Nawet jeśli przebywasz z dala od domu, Twoje ryby nie muszą przyzwyczajać się do nowego planu dnia. Karmnik automatyczny myFeeder umożliwia ustawienie do trzech karmień w ciągu dnia indywidualnie dobranymi porcjami pokarmu. Dzięki temu Twoje ryby nie będą głodne ani przekarmione. Możesz oczywiście korzystać z karmnika także wtedy, gdy jesteś w domu. Tetra myFeeder umożliwia łatwe i wygodne karmienie ryb, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy jedno naciśnięcie guzika! Cyfrowy wyświetlacz pozwala cały czas kontrolować wszystkie procesy.


Najważniejsze zalety:

 • Maksymalnie trzy karmienia dziennie, z wygodną regulacją ilości pokarmu 
 • Ręcznie karmienie po naciśnięciu przycisku
 • Wygodny wyświetlacz cyfrowy

 

3. Uniwersalne urządzenie do każdego zbiornika

Już nie musisz martwić się tym, jak zainstalować karmnik w Twoim akwarium. Szereg opcji montażu sprawia, że urządzenie można bezpiecznie zamontować w dowolnym zbiorniku.

 

Najważniejsze zalety:

 • Mocowanie przy użyciu regulowanego uchwytu 
 • Indywidualnie dopasowywana wysokość nóżek

 

 
4. Można stosować z najpopularniejszymi
rodzajami pokarmu

Tetra my Feeder umożliwia karmienie ryb różnymi rodzajami pokarmu. Mogą to być płatki, granulki czy chrupki TetraMin, a także naturalne pokarmy dla ryb (np. Tetra Delica). Dzięki temu zapewniasz rybom zbilansowaną i zróżnicowaną dietę. W pojemniku na pokarm możesz umieścić do 100 ml pokarmu.

 

Tetra myFeeder – innowacyjna koncepcja karmienia

Film:

 

 

Informacje:

 • Przejrzysty, cyfrowy wyświetlacz pozwala użytkownikowi zaprogramować do trzech karmień w ciągu jednego dnia
 • W zestawie znajdują się 2 baterie Varta
 • Karmnik doskonale zapewnia ochronę przed światłem, powietrzem i wilgocią.
 • Posiada wskaźnik poziomu naładowania baterii
 • Całkowita objętość komory na pokarm wynosi około 100g
 • Przeźroczysta szybka pozwala na bezproblemową kontrolę poziomu napełnienia karmnika
 • Możliwość automatycznego i manualnego dozowania pokarmu

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie.
Komentarze
Napisz swoją opinię

TETRA myFeeder White Karmnik automatyczny

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii