MICROBE-LIFT Plantscaper Superglue 50g Nietoksyczny klej cyjanoakrylowy do roślin akwariowych
ML317

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Plantscaper Superglue 50g Nietoksyczny klej cyjanoakrylowy do roślin akwariowych

Klej cyjanoakrylowy w formie żelu do stosowania w akwarystyce słodkowodnej i morskiej. Produkt wolny od rozpuszczalników, ekonomiczny w użyciu i bezpieczny dla zwierząt i roślin. Jest idealny do prostego i bezpiecznego klejenia roślin takich jak mchy czy przedmioty dekoracyjne. Plantscaper jest wykonany z cyjanakrylanu i jest w 100% nieszkodliwy.

Zalety:

 • Maksymalna wytrzymałość
 • W formie żelu
 • Łatwy w użyciu
 • Bardzo oszczędny
 • Odpowiedni do użycia w akwarium z krewetkam

Stosowanie:

 • Nałóż klej na powierzchnie, którą chcesz przykleić, złącz i przytrzymaj przez kilka sekund.
 • UWAGA! PRODUKT DRAŻNIĄCY
 • R36/37/38 – Działa drażniąco na oczy, drogi oddechowe i skórę.
 • S2 – Chronić przed dziećmi.
 • S23 – Nie wdychać par.
 • S24/25 – Unikać zanieczyszczenie skóry i oczu.
 • S26 – Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Cyjanoakrylany. Niebezpieczeństwo. Skleja skórę i powieki w ciągu kilku sekund. Chronić przed dziećmi.

microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Plantscaper Superglue 50g Nietoksyczny Klej cyjanoakrylowy do roślin akwariowych

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii