Akwarium FloAt Premium CUBE 35x35x35cm, 4mm, 43L Szkło FloAt polerowane i frezowane krawędzie, 5 lat gwarancji producenta!
F-35X35X35-4

Czas wysyłki: 10-18 dni robocze

Otrzymasz    111 punktów lojalnościowych!

Cena:

111,10 zł

Compare now Compare list is full

Akwarium FloAt Premium CUBE 35x35x35cm, 4mm, 43L Szkło FloAt polerowane i frezowane krawędzie, 5 lat gwarancji producenta!

Akwarium to jeden z pierwszych i najważniejszych zakupów których dokonamy podczas zakładania wymarzonego zbiornika. To nie tylko sposób na trzymanie zwierząt i roślin, czy pasja na całe życie, ale również element wystroju domu bądź mieszkania. Warto poświęcić mu więcej uwagi, aby dodatkowo wzmocnić ten efekt.

Wielu z nas wybiera sobie za akwarystyczny cel zmierzanie do perfekcji. Oczywiście, to droga, która może trwać wiecznie, i zawsze będzie pojawiać się aspekt, nad którym możemy jeszcze popracować. Osobiście uważamy to za zaletę, bo to czyni naszą pasję interesującą i rzucającą wyzwania. Jednym z czynników, który może uczynić nasze akwarium bardziej wyjątkowym jest szkło.

Większość producentów nie przykłada większej wagi do detali w kwestii wykończenia ich produktu, w tym przypadku – akwarium. Oczywiście, są to całkiem poprawne zbiorniki, ale doświadczenie nam mówiło, iż można jeszcze wiele poprawić w tej materii. Dlatego postanowiliśmy stworzyć linię akwariów FloAt Premium

FloAt Premium to z pozoru akwarium wykonane z tego samego rodzaju szkła jak większość dostępnych akwariów. Jeśli jednak przyjrzymy się bliżej zauważymy, że to w detalach tkwią znaczące różnice, które sprawiają, iż FloAt Premium znacząco odstaje od konkurencji, zostawiając ją w tyle. Szkło typu FloAt charakteryzuje się lekko zielonym, wręcz szmaragdowym zabarwieniem. Wynika to z zawartości żelaza w jego składzie. Dodatek żelaza wpływa na delikatnie zwiększoną odporność takiego szkła na uszkodzenia. 

W dobie akwarystyki naturalnej, najbardziej chcemy skupić naszą uwagę na wystroju akwarium, a nie na tym co pozwoliło nam osiągnąć ten efekt. W tym celu zdecydowaliśmy się aby akwaria FloAt Premium były klejone transparentnym silikonem, w taki sposób aby naddatek silikony był możliwie jak najmniejszy. 


Dodatkowo każda krawędź akwarium jest frezowana, a następnie polerowana na wysoki połysk. Jeszcze bardziej potęguje to doznania wizualne wynikające z oglądania takiego akwarium. Kiedy zbierzemy wszystkie te aspekty razem, otrzymamy piękny zbiornik, który jest idealnym dopełnieniem naszej aranżacji.

Trzy najważniejsze elementy, na które należy zwrócić uwagę przy akwariach FloAt Premium to:

 • ilość i barwa silikonu - nie może on znacząco wystawać poza spoiny szyb. Do klejenia naszych akwariów używamy transparentnego, trwałego silikonu, który jest praktycznie niewidoczny. Nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach, łącznie z pęcherzykami powietrza w spoinie, na styku szyb.
 • polerowanie i frezowanie krawędzi - wszystkie (nawet te niewidoczne) krawędzie są frezowane, oraz polerowane na wysoki połysk. Dzięki temu zabiegowi uzyskują niesamowity efekt wizualny. Jest to bardzo ważne przy tak wysokiej jakości produktach, gdzie wzrok automatycznie kieruje się na łączenia i brzegi akwarium.
 • spasowanie szyb - każda szyba akwarium jest dokładnie docięta, i sklejona bardzo równo. Często na rynku spotyka się akwaria klejone bardzo niestarannie i niedokładnie. Spasowanie ich szyb może pozostawiać wiele do życzenia. Jednak nie  w przypadku akwariów zamówionych w sklepie Plantica.

Zalety produkowanych przez nas zbiorników FloAt Premium:

 • dokładne docięcie i spasowanie szyb
 • brak pęcherzyków powietrza
 • mała ilość silikonu
 • polerowanie krawędzi na wysoki połysk
 • frez krawędzi - również tych niewidocznych
 • wszystkie szyby wykonane ze szkła FloAt
 • kupują Państwo u wieloletniego producenta akwariów - 100% gwarancji satysfakcji!
 • 5-letnia gwarancja producenta

Jesteśmy pewni jakości naszych zbiorników, dlatego na wszystkie akwaria z serii FloAt Premium zakupione w naszym sklepie udzielamy Państwu 5-letnią gwarancję.

Gwarancja bezpiecznej dostawy lub zwrot gotówki!

Wszystkie akwaria wysyłane do Państwa są przez nas ubezpieczone, i zapakowane z najwyższą starannością w folię bąbelkową, styropian, oraz karton. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy kurierze. W razie uszkodzenia akwarium prosimy o kontakt. W ciągu 24 godzin zostanie wysłane nowe akwarium jeżeli protokół szkody został prawidłowo spisany. Zapewniamy iż uszkodzenia zdarzają się niezmiernie rzadko. Ryzyko mniejsze niż 1%. Nasza firma jest jednym z największych producentów akwariów w Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość wykonania. Przez lata dopracowywana technologia klejenia sprawiła, że akwaria wykonane są bardzo solidnie i estetycznie.

Dzięki akwarium FloAt Premium zyskujemy niesamowity efekt wizualny, niedostępny u innych, nawet renomowanych producentów sprzętu do akwarystyki

Idealnie wykończone akwarium, przygotowane do spełnienia najwyższych standardów technicznych i estetycznych, które samo w sobie stanie się ozdobą naszego pomieszczenia.


Kupując otrzymujesz:

 • Akwarium FloAt Premium CUBE 35x35x35cm, 4mm, 43L
 • Szkło FloAt polerowane i frezowane krawędzie
 • 5 lat gwarancji producenta!

Pojemność [L]43
Wymiary [długość, cm]35
Wymiary [szerokość, cm]35
Wymiary [wysokość, cm]35
Gwarancja5 lat
KształtProstokąt
Zakres pojemności [L]0-49
Grubość szkła [mm]4

  

Komentarze
Napisz swoją opinię

Akwarium FloAt Premium CUBE 35x35x35cm, 4mm, 43L

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii