AQUAEL LEDDY PAP-40 LED Zestaw akwariowy 40x25x25
114161

Czas wysyłki: 24 godziny


AQUAEL LEDDY PAP-40 LED Zestaw akwariowy 40x25x25

LEDDY SET 40 to innowacyjny zestaw akwariowy z nowoczesnym oświetleniem LEDOWYM dostępny w kolorze czarnym lub białym. W skład zestawu wchodzą: akwarium z prostą szybą przednią, nowoczesna pokrywa z tworzyw sztucznych wykonana w technologii wtryskowej z zainstalowanym energooszczędnym modułem oświetleniowym LEDDY 6W, automatyczna, bezobsługowa grzałka oraz wydajny filtr wewnętrzny ASAP 300.

Pokrywa posiada opatentowany system otwierania SMART OPEN. Eliminuje on konieczność stosowania zawiasów i podpórek i umożliwia wygodne wykonywanie wszelkich prac pielęgnacyjnych wewnątrz zbiornika. Pokrywa posiada dodatkowo specjalne żłobienia w tylnej części umożliwiające wygodne wycinanie otworów do instalacji dowolnego rodzaju filtrów kanistrowych (pokrywa z takimi wycięciami nie traci gwarancji producenta). Wyposażona w wyjątkowo dużą klapkę pozwalającą na swobodne karmienie ryb.

Zainstalowany w pokrywie moduł LEDDY o mocy 6W, emituje mocne światło o widmie zbliżonym do światła słonecznego, wiernie odwzorowujące naturalne barwy roślin i ryb. Jego żywotność wynosi ok. 50 tys. godzin, nie wymaga więc wymiany częściej niż raz na 8-10 lat. 

Zestawy LEDDY SET (w kolorze czarnym lub białym) są również dostępne w rozmiarach: 60 i 75 cm.

 

Dane techniczne

  • Wymiary[cm]: 40x25x25
  • Objętość[l]: 25
  • Oświetlenie: LED 6W
  • Filtr: ASAP 300
  • Grzałka [W]: 25
  • Kolor: Biały

 

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAEL LEDDY PAP-40 LED Zestaw akwariowy 40x25x25

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii