Nattec Bridge Scissors Nożyczki U-kształtnie załamane 25cm
NOZYCZKIUKSZTAŁT25

Czas wysyłki: 2-4 dni robocze

Otrzymasz    84 punkty lojalnościowe!

Cena:

84,00 zł

Compare now Compare list is full

Nattec Bridge Scissors Nożyczki U-kształtnie załamane 25cm

Narzędzia Nattec AquaTools to wysokiej jakości profesjonalne narzędzia dla akwarystów ceniących jakość oraz praktyczność. Wykonane z powszechnie uznawanej za najlepszą na świecie japońskiej stali nierdzewnej o znaku jakości Q1.

Pełna gama narzędzi z serii Nattec AquaTools to komplet produktów o zróżnicowanych kształtach, wielkości oraz funkcjonalności dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego akwarysty. Wszystkie narzędzia wykonane są estetyczny sposób gwarantujący ich profesjonalny, designerski wygląd. Postaw na jakość w przystępnej cenie.

BridgeScissors 25cm to profesjonalne nożyczki do roślin o innowacyjnym kształcie zaprojektowane przez polskich akwarystów specjalnie na potrzeby przycinania dużych połaci roślin łodygowych oraz trawnikowych.


Ergonomiczny kąt nachylenia uchwytów pozwala w komfortowy sposób, równo oraz bez wysiłku przycinać rośliny takie jak Eleocharis lub Rotala. Wydłużona krawędź tnąca ułatwia szybkie przycinanie równolegle do powierzchni lustra wody oraz pod kątem.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Nattec Bridge Scissors Nożyczki U-kształtnie załamane 25cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii