Oase Plant tweezers szczypce do roślin 270mm
43962

Czas wysyłki: 4-10 dni

Otrzymasz    48 punktów lojalnościowych!

Cena:

48,25 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Oase Plant tweezers szczypce do roślin 270mm

Pęsety roślinne Oase to wyjątkowe narzędzie do regularnej pielęgnacji roślin akwariowych. Pęsety można skutecznie stosować samodzielnie lub w połączeniu z nożyczkami do roślin akwariowych Oase do wkładania roślin i usuwania martwych liści i łodyg. Ponadto pincety można wykorzystać do zmiany położenia lub usunięcia drobnych dekoracji w akwarium.
Wykonane z wysokiej jakości materiału najwyższej jakości pęsety do akwarium są trwałe. Eleganckie czarne wykończenie pęsety sprawia, że ​​idealnie nadają się do użytku pod wodą, ponieważ ciemniejszy kolor odróżnia je od innych przedmiotów w zbiorniku, dzięki czemu są dobrze widoczne bez odbijania światła i odstraszenia mieszkańców zbiornika.


Dane techniczne

  • Długość 270mm
  • Waga przedmiotu 99,8g
  • Numer katalogowy 43962
Wiedza, którą zdobyliśmy we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują nasze innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.
Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata.
OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Oase Plant tweezers szczypce do roślin 270mm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii