Bubble Magus Magnet Scraper Mini Czyścik magnetyczny 5,3cm
DMR-8199

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    180 punktów lojalnościowych!

Cena:

180,60 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

Bubble Magus Magnet Scraper Mini Czyścik magnetyczny 5,3cm

Bubble Magus Magnet Scraper to seria najsilniejszych na rynku czyścików magnetycznych przeznaczonych do czyszczenia ścian akwarium. Mimo, że czyścik posiada nie wielkie rozmiary nadaję się do czyszczenia szyb o grubości do 8mm. Czyścik posiada dwie wymienne końcówki przeznaczone do czyszczenia szkła lub plexi.

Wykorzystanie najnowszej technologii w produkcji magnesów, firmie Bubble Magus udało się stworzyć najmniejszy, a jednocześnie najsilniejszy czyścik magnetyczny, który mocą przyciągania znacznie przewyższa konkurencję.

Czyścik, dzięki swoim mikro rozmiarom jest w stanie wyczyścić każdy zakątek akwarium, bez względu na aranżację skał, roślin czy koralowców.

Połówka zewnętrzna czyścika posiada unikalny i estetyczny design oraz pokrycie z mikro włókien, mające za zadanie polerowanie zewnętrznej powierzchni ścianek akwarium. Strona wewnętrzna została zaprojektowana z myślą o jak najmniejszej wysokości, co znacznie ułatwia czyszczenie zbiorników o gęstej aranżacji i nie powoduje falowania, a zatem wylewania wody przy energicznym czyszczeniu. Połówka wewnętrzna została wyposażona w pokrycie z pół-twardego materiału o strukturze mocno porowatej umożliwiającej dokładne czyszczenie z osadów w tym wapiennych i glonów, wewnętrznej strony ścianek akwarium.

 

Dane techniczne:

  • wymiary wewnętrznej połówki (bez skrobaka) : 5,1 x 3 x 1,2cm
  • wymiary zewnętrznej połówki: 5,3 x 3,2 x 2 cm
  • szkło: do 8mm
  • kolor: czarny
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Bubble Magus Magnet Scraper Mini Czyścik magnetyczny 5,3cm

Napisz swoją opinię