• -20%
  • Obniżka
OASE Gravel Cleaner R Odmulacz do podłoża z zaworem
88039

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    52 punkty lojalnościowe!

Cena:

65,70 zł
52,56 zł Oszczędzasz: 13,14 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 52,56 zł

Compare now Compare list is full

OASE Gravel Cleaner R Odmulacz do podłoża z zaworem

Oase Gravel Cleaner umożliwia profesjonalne czyszczenie podłoża. Z łatwością usuwa resztki pokarmu i odchody z podłoża i chroni przed gniciem wody w akwarium. Ponadto Gravel Cleaner zajmuje bardzo mało miejsca i jest łatwy w użyciu.Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

OASE Gravel Cleaner R

Napisz swoją opinię