Tetra GC50 Odmulacz do zbiorników 50-400l 1,8m
T762336

Czas wysyłki: 3-5 dni


Compare now Compare list is full

Tetra GC50 Odmulacz do zbiorników 50-400l 1,8m

Odmulacz doskonale nadaje się do czyszczenia dna zbiornika. Dzięki kształtowi klosza ssącego i odmulacz tworzy tzw. "pralkę" dzięki której z podłoża usuwane są tylko zanieczyszczenie (sam żwir nie jest zasysany).Kąt 90o pozwala na czyszczenie nawet najmniej dostępnych miejsc w akwarium. Odmulacz posiada zaworek zwrotny który zapobiega szybkiemu cofaniu się wody z powrotem do akwarium.Bardzo ważną zaletą wyróżniającą urządzenie spośród innych dostępnych na rynku jest zawór do regulacji tempa przepływu wody. Dzięki niemu jesteśmy w stanie dostosować szybkość przepływu wody do swoich indywidualnych wymagań np.:

 • szybki przepływ - do wymiany wody
 • wolny przepływ - do dokładnego "odkurzenia" dna zbiornika

 

Dzięki samoczynnemu zasysaniu wody nie trzeba już zasysać wody ustami!

 

Charakterystyka:

 • długość klosza ssącego: 50cm
 • długość węża 1,8m
 • zawór ssący
 • zawór zwrotny
 • zawór do regulacji przepływu
 • sitko zabezpieczające przed zatkaniem
 • obrotowa końcówka zapobiegająca zaginaniu się węża
 • do zbiorników 50-400l

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra GC50 Odmulacz do zbiorników 50-400l 1,8m

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii