• -17%
  • Obniżka
AQUAFOREST AF UltraScrape Slim Skrobak magnetyczny do szyb
AF-10109135
5902026733595

Czas wysyłki: 6-8 dni robocze

Otrzymasz    115 punktów lojalnościowych!

Cena:

139,00 zł
115,37 zł Oszczędzasz: 23,63 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 115,37 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

AQUAFOREST AF UltraScrape Slim Skrobak magnetyczny do szyb

Czyste szkło to podstawa estetyki akwarium. Nawet najpiękniejsze i najrzadsze koralowce mogą zostać przyćmione przez widoczne glony na szklanej powierzchni. Właśnie wtedy przydaje się AF Ultrascrape Slim.

AF Ultrascrape Slim jest wykonany z trwałych materiałów, dzięki czemu jest odporny zarówno na słodką, jak i słoną wodę. Minimalistyczny fioletowy kształt czyścika gwarantuje wygodę użytkowania i nowoczesny wygląd. Podłużny kształt zapewnia wysoką skuteczność czyścika, a także łatwość manewrowania i dotarcia nawet do trudno dostępnych miejsc akwariowych.
AF Ultrascrape Slim składa się z dwóch części: zewnętrznej - do przemieszczania czyścika oraz wewnętrznej, aktywnej części, która skutecznie czyści ścianki akwarium od wewnątrz.

Zewnętrzna część została zabezpieczona miękkim materiałem, który pozwala płynnie przesuwać się po szybie akwarium - bez obawy o zarysowania. Wewnętrzna część to szorstka tkanina, która z łatwością usuwa wszelkie zabrudzenia z powierzchni akwarium.

Duża powierzchnia czynna czyścika sprawia, że korzystanie z niego jest niezwykle proste i efektywne. Silne magnesy zabezpieczają wnętrze przed odklejeniem się od szkła. Nawet oderwany od powierzchni czyścik nie tonie, lecz unosi się na powierzchni wody, umożliwiając jego łatwe wyjęcie. Nadaje  się do szyb o grubości do 10mm.

AQUAFOREST AF UltraScrape Slim
Aquaforest stopka

Akwarystyka morska

Akwarystyka morska to bez wątpienia najwyższa forma domowej akwarystyki. Z pewnością najtrudniejsza, najbardziej czasochłonna, najkosztowniejsza, ale i najbardziej widowiskowa. Większość z nas niejednokrotnie, na widok akwarium morskiego, mówiąc kolokwialnie - zbierała szczękę z ziemi. Wszystko to dzięki ogromowi kolorów i kształtów, które prezentowały koralowce i ryby.

Najbardziej wymagające są koralowce, które wymagają starannej i kompleksowej opieki. Woda i światło to klucz do sukcesu - a koralowce wymagają unikalnych rozwiązań. Woda powinna być niemal idealnie czysta chemicznie. Jak to zrobić? Branża akwarystyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom akwarystów i ich akwariów.

Produkty Aquaforest - polska duma!

Marka AquaForest to stosunkowo młoda firma, która podbiła nie tylko lokalny rynek, ale także cały świat. Ich przygoda w branży akwarystycznej zaczęła się od akwarystyki morskiej kilka lat temu, a kontynuowana jest już także na akwarystykę słodkowodną. Nie tak daleko od pojawienia się firmy AquaForest na rynku, firma ta stała się partnerem największych ogrodów zoologicznych, zaopatrując je w niezbędne preparaty, czy sól do produkcji wody morskiej. Aby sprostać wygórowanym parametrom wybierz sól odpowiednią do tego celu. AquaForest i ich sole, a także ich jakość są sprawdzane w wodach największych oceanariów od 2014 roku.

Na początku skromna oferta produktowa, przerodziła się w kompletny program opieki nad akwariami. Dzięki ich produktom zbudujemy akwarium tętniące życiem stworzonymi przez akwarystów, którzy kochają to co robią. AquaForest twierdzi, iż to co wyróżnia nasze produkty to fakt, iż są produkowane według najwyższych standardów. Artykuły produkowane w warunkach laboratoryjnych, to to co wyróżnia ich na tle konkurencji.

AquaForest wyróżnia także metoda probiotyczna, z której najbardziej wymagające koralowce otrzymując idealne warunki do życia. Bakterie probiotyczne gwarantują efektywną redukcję nutrientów z wody akwariowej. Usuwanie azotanów i fosforanów to jedna z najczęstszych przyczyn problemów w akwarium morskich. Dobre medium filtracyjne i jego porowatość gwarantuje szybsze zasiedlanie bakteriami, a w konsekwencji usuwanie azotanów i fosforanów ale to unikalna formuła stworzona na potrzeby metody probiotycznej gwarantuje nam duże szybciej wymierne rezultaty. Bo właśnie to co najbardziej interesuje akwarystów to szybkie i efektywne usuwanie azotanów i PO4. Pamiętajmy, kiedy tracimy w naszym zbiorniku równowagę chemiczną metoda probiotyczna może okazać się szalenie skuteczna aby wyprowadzić parametry na prostą, i nie pozwoli na utratę koralowców lps i sps w naszym akwarium.

Przy podmianach wody efektywna suplementacja to kolejna rzecz, której najbardziej wymagające koralowce wymagają. Musimy ich dostarczyć szereg związków mineralnych, i pierwiastków śladowych, aby te delikatne stworzenia mogły prawidłowo i zdrowo się rozwijać.

Aquaforest partnerem największych oceanariów

Jak wspomnieliśmy na początku, jedną z największych rekomendacji dla produktów marki AquaForest jest fakt stosowania ich towarów w największych oceanariach i ogrodach zoologicznych na całym świecie. Pojawiając się na rynku, AquaForest niemal od razu stał się partnerem największych placówek. Czy można prosić o lepszą rekomendację dla ich produktów?

W obecnych czasach tylko najlepsi na rynku, Aquaforest wśród nich, będą w stanie się utrzymać i sprostać oczekiwaniom klientów i ich akwariów morskich i rafowych, co nie zawsze jest łatwe.


Aquaforest baner
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAFOREST AF UltraScrape Slim

Napisz swoją opinię