• -20%
  • Obniżka
Korzeń Red Moor Wood 0,5kg Ozdoba akwarystyczna
K021

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    36 punktów lojalnościowych!

Cena:

45,90 zł
36,72 zł Oszczędzasz: 9,18 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44,99 zł

Compare now Compare list is full

Korzeń Red Moor Wood 0,5kg Ozdoba akwarystyczna

Red Moor Wood to dekoracyjne korzenie do akwarium pochodzące z dalekowschodniej Azji. Idealnie nadają się do każdego akwarium lub terrarium. Są nietoksyczne dla roślin oraz zwierząt i idealnie nadają się jako stelaż do porośnięcia mchami, paprociami czy roślinami z rodziny bacopa. Dzięki wielu odnogom i ciekawym kształtom, można je zaaranżować na setki sposobów, dzięki czemu są one bardzo cenione przez akwarystów. Korzenie te są barwy piaskowo-brązowej, w wodzie lekko ciemnieją.

Każdy korzeń ma unikatowy kształt, dlatego prosimy aby podali nam Państwo szacunkowy, preferowany kształt i wymiar korzenia który zamawiacie. Ze względu na liczbę wariacji nie jesteśmy w stanie sfotografować każdego sprzedawanego przez nas korzenia. Korzenie należy przed zanurzeniem w akwarium wypłukać. Można je przycinać aby uzyskać jeszcze bardziej odpowiadający efekt. Korzenie mogą potrzebować od kilku do nawet kilkunastu dni na zatonięcie, dlatego zalecamy aby przykleić lub przycisnąć korzenie kamieniem.

Korzenie mogą barwić wodę przez pierwsze kilka dni – jest to naturalny i bezpieczny proces i należy zrobić wówczas dodatkową podmianę części wody. Podana cena, jest ceną za 0,5 kg korzenia w stanie suchym.

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze
Ocena:  
Kamila G
2022-10-31
Korzeń Red Moor Wood 0,5kg - Ozdoba akwarystyczna

Korzeń ładny, duży

Napisz swoją opinię

Korzeń Red Moor Wood 0,5kg - Ozdoba akwarystyczna

Napisz swoją opinię