Ziss Aquarium Filter ZBS-200 Filtr akwariowy z ruchomym medium filtracyjnym
ZISS-006
8809574560321

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    92 punkty lojalnościowe!

Cena:

92,00 zł

Compare now Compare list is full

Ziss Aquarium Filter ZBS-200 Filtr akwariowy z ruchomym medium filtracyjnym

Ziss Aquarium Filter ZBS-200 to pneumatyczny filtr akwariowy, który zapewnia pomoc, ale przede wszystkim zdrową wodę w twoim akwarium. Filtr jest używany w profesjonalnych wylęgarniach i jest również znany pod nazwą „Moving bed filter”. Nazwa wskazuje, że media filtracyjne poruszają się w sposób ciągły, zapewniając jeszcze lepsze filtrowanie.

Filtr ZBS-200 zapewnia naturalną przemianę produktów materii w wodzie, w której w sposób organiczny przetwarzane są substancje takie jak amoniak, azotany i azotyny. Duże ilości powietrza, które są pompowane do filtra, zapewniają odgazowanie produktów odpadowych.

W ten sposób filtr ZBS-200 zapewnia utrzymanie niskich wartości biologicznego zapotrzebowania na tlen (BZT) i chemicznego zapotrzebowania na tlen (ChZT). Wartości te odzwierciedlają ilość tlenu potrzebną do rozkładu organicznych cząstek odpadów obecnych w akwarium. Im te wartości są niższe, tym czystsza jest woda w akwarium.

Zastosowanie tego filtra powoduje znaczne spowolnienie wzrostu glonów, utrzymując akwarium w czystości!

Niezwykle wysoka maksymalna pojemność ZBS-200 wynosi 200 litrów. Żywotność dołączonych mediów filtracyjnych (ZM-1) w ZBS-200 sięga do 15 lat. Filtr wykonany jest z wysokiej jakości materiałów.

Cechy:
do filtrowania zarówno wody słodkiej, jak i słonej
Usuwa sinice z akwariów
zapewnia przejrzystą, czystą i przede wszystkim zdrową wodę
wymagana niewielka lub żadna konserwacja filtra

Ziss Aquarium Filter ZBS-200
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ziss Aquarium Filter ZBS-200

Napisz swoją opinię