JUWEL EccoSkim Filtr powierzchniowy 300l/h 4,4W
87025

Czas wysyłki: 24 godziny


JUWEL EccoSkim Filtr powierzchniowy 300l/h 4,4W

Juwel EccoSkim to filtr powierzchniowy mogący działać zarówno w akwariach słodkowodnych jak i morskich. Cechuje go niewielki rozmiar, wysoka wydajność 300l/h oraz niski pobór energii 4,4W.

OCZYSZCZA TAFLĘ WODY

Częstym problemem w akwarium jest zbierający się na tafli wody tzw kożuch bakteryjny, który nieusuwany może w dużej mierze ograniczać dostęp światła a co za tym idzie wpływać negatywnie na wzrost roślin. Tworzy go najczęściej cienka warstwa bakterii, kurz oraz różnego rodzaju substancje organiczne. EccoSkim w szybki sposób rozbija kożuch na części łatwo usuwalne przez filtr. Dodatkowym benefitem używania filtra powierzchniowego jest wprowadzany do wody tlen.

WSPÓŁPRACA Z FILTREM JUWEL

EccoSkim został tak skonstruowany, żeby wszystkie resztki wchłoniętych przez niego zanieczyszczeń zostały bezpośrednio wprowadzone do filtra gdzie od razu zatrzymają się na wacie filtracyjnej.

DZIAŁANIE W KAŻDYM AKWARIUM

Filtr EccoSkim został zaopatrzony w specjalny system mocowania dzięki czemu może być używany w każdym akwarium.

SAM DOPASOWUJE SIĘ DO TAFLI WODY

Dzięki ruchomemu wlotowi filtr sam dopasowuje się do tafli wody. Nawet w przypadku zmiany poziomu wody np. w procesie odparowywania filtr zawsze działa z taką samą wydajnością.

STAŁA REGULACJA PRZEPŁYWU

Wydajność EccoSkim jest regulowana i bez problemu może zostać dopasowana do potrzeb użytkownika.

Komentarze

Napisz swoją opinię

JUWEL EccoSkim Filtr powierzchniowy 300l/h 4,4W

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii