Tetra EasyCrystal FilterBox 300 Filtr wewnętrzny z miejscem na grzałkę do akwarium 40-60l
T151574

Czas wysyłki: 3-5 dni


Compare now Compare list is full

Tetra EasyCrystal FilterBox 300 Filtr wewnętrzny z miejscem na grzałkę do akwarium 40-60l

Tetra to światowy lider branży akwarystycznej, doskonale  znany każdemu pasjonacie. Firma Tetra pochodzi z Niemiec, i jest znana z oferowania produktów wysokiej jakości w korzystnej cenie. Jako pierwsza wprowadziła na rynek pokarm dla ryb akwariowych w płatkach, tym samym rewolucjonizując branżę akwarystyczną, w której akwaryści byli zdani na samodzielne pozyskiwanie i przygotowywanie pokarmów dla swoich ryb w akwarium. Tak jest do dziś, firma Tetra stara się iść z duchem czasu, wprowadzając na rynek produkty innowacyjne, praktyczne, o interesującej stylistyce. Filtry z serii Tetra EasyCrystal FilterBox to filtry wewnętrzne, których zadaniem jest efektywnie oczyścić i natlenić wodę w akwarium, nie zajmując przy tym wiele miejsca w zbiorniku. Filtr posiada  relatywnie dużą pojemność na wkłady filtracyjne. Posiada również specjalną komorę na umieszczenie grzałki, która tym samym znika nam z widoku w akwarium.

Tetra EasyCrystal FilterBox jest czymś w rodzaju filtra przelewowego, ale instalowanego wewnątrz akwarium. Takie rozwiązanie pozwala na skuteczną filtrację, oraz natlenienie wody, bez ryzyka wycieków poza obrębem akwarium.

Cechy wyróżniające:

 • Dodatkowa komora umożliwia połączenie grzałki akwariowej z EasyCrystal FilterBox. Grzałka nie wchodzi w skład filtra. Zaleca się używanie precyzyjnej grzałki Tetra Heater HT.
 • Dzięki intensywnej filtracji mechanicznej, biologicznej i chemicznej, zapewnia krystalicznie czystą i zdrową wodę
 • Filtracja mechaniczna: podwójny wkład filtracyjny skutecznie usuwa nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Biała strona wkładu = filtracja wstępna, zielona strona wkładu = filtracja właściwa
 • Filtracja biologiczna: gąbka filtracyjna o dużej powierzchni umożliwia osiedlenie się pożytecznych bakterii filtracyjnych
 • Filtracja chemiczna: specjalny węgiel aktywny eliminuje zmętnienie wody i nieprzyjemne zapachy
 • Filtr EasyCrystal FilterBox jest niezwykle łatwy w czyszczeniu; wystarczy co 4 tygodnie wymieniać wkład filtra. Bez potrzeby płukania wkładu, bez konieczności moczenia rąk!
 • Do zbiorników o pojemności 40 - 60 l
 • Posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV/GS
 • 2 lata gwarancji

Dane techniczne:

 • moc: 3,5W
 • wydajność: max 300l/h
 • do akwarium o pojemności: od 40 do 60 litrów
 • filtr Tetra EasyCrystal FilterBox 300 objęty jest dwuletnią gwarancją

Gwarancja2 lata
Typ filtraWewnętrzny

  

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra EasyCrystal FilterBox 300 Filtr wewnętrzny z miejscem na grzałkę do akwarium 40-60l

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii