• Nowy
Xiaoli Revolution XQP-1000F Filtr wewnętrzny 1000l/h
SUNSUN-XQP-1000F

Czas wysyłki:


Xiaoli Revolution XQP-1000F Filtr wewnętrzny 1000l/h

Rewolucje akwarystyczne Xiaoli. Filtr o nowoczesnym wyglądzie i charakterystyce kolorystycznej pasującej do najnowszych trendów wykończenia wnętrz pomieszczeń. Od teraz akwarium będzie korelować z charakterem Twoich czterech ścian. Oprócz tego, filtr spełnia wszelkie najwyższe wymagania stawiane przez akwarystów: cicha praca, wysoka wydajność filtracji, energooszczędność i łatwa pielęgnacja.

 

Nowoczesna pompa

Rewolucje akwarystyczne Xiaoli czas zacząć. Rozejrzyj się! Spójrz na wnętrze swojego domu. Nowoczesny wygląd mebli i elektroniki, zadbane gładkie ściany i podłogi w drewnie. Przemyślane szczegóły i dodatki najnowszych trendów. A filtr lub pompa w Twoim akwarium ma kolor czarny, nie pasujący do niczego i najzwyczajniej brzydki.

Xiaoli mówi: koniec z tym!

 

Nowoczesna kolorystyka

To najczęściej używane kolory nowoczesnych wnętrz. Xiaoli nie dyskutuje z modą. Po prostu do niej pasuje.

 

Cechy szczególne


filtracja:

Wyposażony jest w dwa moduły (kosze) wypełnione standardowo gąbką. Możesz dowolnie korzystać z modułów i np: zmniejszyć ich ilość do jednego. Możesz również korzystać z dwóch jednocześnie i jeden z nich opróżnić z gąbki i zasypać go wkładem takim jak, ceramika, Organ-Ex, czy węgiel aktywny. Oczywiście nie musisz wprowadzać takich modyfikacji jeśli nie zachodzi taka konieczność. Korzystaj z filtra "prosto z pudełka" bez wprowadzania zmian jeśli to Ci wystarcza. 

pompa wody:

Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne. Jest cicha, wydajna, energooszczędna. może pracować w wodzie słodkiej i morskiej.

napowietrzanie:

W zestawie otrzymasz wężyk wraz z zaworkiem napowietrzacza. Jeżeli jest taka konieczność użyj zestawu aby dodatkowo napowietrzać wodę.

końcówka i złączka na wąż:

W pudełku znajdziesz końcówkę z regulowanym kierunkiem wylotu wody. Dodatkowo, zestaw wyposażony jest w złączkę na wąż 16/22.

Zakupując otrzymasz pełen zestaw: kompletny filtr, 2 x gąbka, wylot, złączka, zestaw do napowietrzania, 4 x przyssawka, wieszak na filtr i oryginalne opakowanie.

 

Dane techniczne:

  • producent Xiaoli SunSun
  • kod producenta: XQP-1000F
  • nazwa handlowa: Revolution X Filter
  • pobór mocy: 15W
  • wydajność: 1000l/h
  • słup podnoszenia wody: 140cm
  • wymiary: 228x65x72mm
  • dla akwarium o pojemności: od 70l do 120l

 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Xiaoli Revolution XQP-1000F Filtr wewnętrzny 1000l/h

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii