EDEN 511 Zewnętrzny filtr akwariowy do akwarium o pojemności do 120l
57261

Czas wysyłki: 4-7 dni


Produkt chwilowo niedostępny

EDEN 511 Zewnętrzny filtr akwariowy do akwarium o pojemności do 120l

Filtr zewnętrzny EDEN 511 to profesjonalny filtr, który może być używany zarówno w zbiornikach słodkich, jak i morskich. Jego unikalna konstrukcja i rozmiary pozwalają na łatwy montaż z boku zbiornika, a nawet za lub pod dowolnym akwarium, które znajduje się w małych pomieszczeniach lub mieszkaniach. Silnik jest całkowicie uszczelniony i chroniony termicznie, bardzo cichy podczas pracy, a także niezawodny, ma niskie zużyciu energii, dzięki czemu każdy hodowca ryb osiąga idealną wydajność odpowiedniej filtracji.
Szczególną cechą tego zbiornika jest urządzenie do usuwania węża ze zintegrowanym systemem kontroli przepływu, które sprawia, że ​​instalacja i czyszczenie są wyjątkowo bezpieczne i proste, ponieważ nie ma absolutnie żadnego ryzyka zalania wodą podłogi podczas takich operacji. Ułatwione otwarcie głowicy filtra i zabezpieczenie przed dziećmi sprawiają, że 511 jest bardziej niezawodny niż inne zewnętrzne filtry na rynku. 
Wyposażony w podwójny system filtrowania z wewnętrznym biologicznym recyklingiem i łatwym gruntowaniem, filtr działa wyjątkowo cicho za pomocą gumowych nóżek, które dodatkowo zapewniają dodatkową stabilność i unikają bezpośredniego kontaktu z powierzchniami, na których jest umieszczony. Kompaktowy i oszczędzający pokój design sprawiają, że ten filtr jest najbardziej poszukiwany przez doświadczonych hodowców ryb na całym świecie.

  • 600l/h
  • 11W
  • kabel 1,5l

Komentarze

Napisz swoją opinię

EDEN 511 Zewnętrzny filtr akwariowy do akwarium o pojemności do 120l

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii