• -10%
  • Obniżka
EDEN 522 Zewnętrzny filtr akwariowy do akwarium o pojemności do 300l
57287

Czas wysyłki: 24 godziny

Cena:

301,49 zł Oszczędzasz: 33,50 zł

EDEN 522 Zewnętrzny filtr akwariowy do akwarium o pojemności do 300l

Zewnętrzny filtr Eden 522, wraz z młodszym bratem 521, uzupełnia asortyment filtrów kanistrowych EDEN do akwarium. Dostarczane z kompletnymi układami dolotowymi, wężami i kolankami łączącymi z rozpylaczem dla lepszej wymiany tlenu na powierzchni wody lub z deflektorem do regulacji kierunku wody, mogą być stosowane zarówno w zbiornikach wody słodkiej, jak i morskiej. Ich wyjątkowa i zredukowana konstrukcja pozwala na łatwy montaż z boku lub z tyłu zbiornika w przypadku bardzo ograniczonej przestrzeni dostępnej w małych domach lub mieszkaniach. Silniki są całkowicie uszczelnione i chronione przed wilgocią, opracowane przy zachowaniu dobrze znanego spokoju podczas pracy, a także niezawodności, mniejszego zużycia energii, dzięki czemu każdy hodowca ryb może idealnie pracować z odpowiednią filtracją.
Najbardziej unikalną cechą serii 500 jest urządzenie do usuwania węża, ze zintegrowanym systemem kontroli przepływu, który sprawia, że ​​instalacja jest wyjątkowo prosta i czyszczenie w bardzo bezpiecznym procesie, ponieważ nie ma ryzyka zalania wodą podłogi podczas konserwacji. Ułatwione otwieranie głowicy filtra sprawia, że ​​filtry te należą do najbardziej niezawodnych i bezpiecznych na rynku. 
Wyposażone w podwójny system filtracji i bardzo skuteczny etap biologiczny, są samozasysające za pomocą nasadki używanej do napełniania komory. Wibracje są minimalne dzięki czterem gumowym nóżkom na dnie pojemnika filtracyjnego, które zapewniają także dużą stabilność i spokój, unikając bezpośredniego kontaktu z powierzchniami, na których są umieszczone. Kompaktowy i oszczędzający pokój design sprawia, że ​​filtry te są najbardziej poszukiwane i stosowane przez doświadczonych hodowców ryb na całym świecie.

  • 1000l/h
  • 23W
  • kabel 1,5l

Komentarze

Napisz swoją opinię

EDEN 522 Zewnętrzny filtr akwariowy do akwarium o pojemności do 300l

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii