AN MPACK 600/800 Wkłady do NCF-600/800 (2x gąbka + ceramika 0,5kg + węgiel 0,5kg)
MPACK600-800

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

AN MPACK 600/800 Wkłady do NCF-600/800 (2x gąbka + ceramika 0,5kg + węgiel 0,5kg)

MPACK to kompletny zestaw wkładów filtracyjnych dedykowanych do filtrów AQUA NOVA NCF.

 

MPACK 600/800 jest przeznaczony dla filtrów:

  • NCF 600
  • NCF 800

 

W skład zestawu wchodzi:

  • Gąbka gruboziarnista – do oczyszczania mechanicznego wody z większych zanieczyszczeń oraz stanowi dobre miejsce do osiedlania się bakterii nitryfikacyjnych.
  • Wata filtracyjna – docięta pod wymiar kosza wata filtracyjna służy do oczyszczania wody z drobnej zawiesiny, z powodzeniem wyłapuje też drobne glony jednokomórkowe odpowiedzialne za zakwit wody.
  • Węgiel aktywny 500g – węgiel służy do dokładnego chemicznego oczyszczania wody akwariowej. Dzięki dużej powierzchni węgiel jest doskonałym adsorbentem wielu związków chemicznych, w tym lekarstw stosowanych w akwarystyce. Węgiel stosowany w akwarystyce likwiduje zabarwienie wody i poprawia jej zapach.
  • Ceramika 500g – wkład ceramiczny spełnia 2 funkcje, poprzez swoją budowę zatrzymuje większe zanieczyszczenia jak kawałki roślin, nie ograniczając przy tym znacząco przepływu wody oraz, dzięki swojej porowatości jest doskonałym materiałem do osiedlania się bakterii nitryfikacyjnych, co sprzyja utrzymaniu stabilności akwarium.

Pewna i znana marka!

Firma Aqua Nova od wielu lat zajmuje się sprzedażą asortymentu do oczek wodnych. Markę charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości oferowanych produktów. Dzięki licznym targom krajowym oraz międzynarodowym produkty tej firmy można znaleźć na rynkach Europejskich oraz na rynkach bardziej odległych jak Kanada czy Australia. Światowe doświadczenie przełożyło się na produkty tworząc bogatą ofertę, nowoczesne oraz ekologiczne rozwiązania

Komentarze

Napisz swoją opinię

AN MPACK 600/800 Wkłady do NCF-600/800 (2x gąbka + ceramika 0,5kg + węgiel 0,5kg)

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii