MAXSPECT Bio-Block Kwadrat siedlisko bakterii 2szt
BIO-BLOCK

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    119 punktów lojalnościowych!

Cena:

119,99 zł

Compare now Compare list is full

MAXSPECT Bio-Block Kwadrat siedlisko bakterii 2szt

Bio-Block (2 x blok 10x10x2,5cm). 

2 bloki wystarczą dla akwariów aż do 2850L.

Produkt może być użyty bezpośrednio w głównym zbiorniku, sumpie, różnych typach filtrów w tym kanistrowych, filtrach podwieszanych, etc.
 

Sprawdzona technologia

  • Technologia użyta w Nano-Tech Bio-Media została przetestowana i jest używana z powodzeniem na całym świecie w oceanariach oraz oczyszczalniach ścieków, używana jest w filtrach W-BAF (Technologii oczyszczania stabilizowanymi mikrobami).
  • Bio-Media mają unikatową przewagę w oczyszczaniu kolumny wody z wysoką zawartością Azotu Amonowego (NH4-N) oraz Azotu Azotanowego (NO3-N).

 

Precyzja wykonania

  • Bio-Media są wytwarzane z wielką pieczołowitością by zapewnić jakość, precyzyjnie zaprojektowaną porowatą strukturę by zapewnić idealne warunki i środowisko dla kolonii bakterii, ale by też nie zostały rozłożone przez kolonie które rosną w nich.

 

Struktura idealna dla kolonii

  • Bio-Media górują w przetwarzaniu kolonii bakterii w Bio-Nano kompozytowe błony, pozwala to różnym rodzajom bakterii i grzybów rosnąć na ich wielkiej powierzchni, takim jak bakterie nitryfikacyjne (wliczając w to gatunki z rodzaju Nitrosomonas, Nitrosococcus, Nitrobacter i Nitrococcus), drożdże, fototropiczne prokarionty, etc.


Biosfera Maxpect Nano-Tech jest potencjalnie do 300% wydajniejsza niż inne media dostępne obecnie na rynku. Znajduję zastosowanie w wodzie słodkiej i słonej.


Opakowanie 2 bloków 10x10x2,5cm każdy, zdolne do obróbki do 2850 litrów.

Komentarze
Ocena:  
Dariusz P
2022-04-27
MAXSPECT Bio-Block Kwadrat siedlisko bakterii 2szt

Ok

Napisz swoją opinię

MAXSPECT Bio-Block Kwadrat siedlisko bakterii 2szt

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii