ADA BAMBOO CHARCOAL Bambusowy węgiel drzewny 1000ml
ADA020
4537934050116

Czas wysyłki: 3-5 dni

Otrzymasz    119 punktów lojalnościowych!

Cena:

119,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

ADA BAMBOO CHARCOAL Bambusowy węgiel drzewny 1000ml

Biologiczny System Filtracyjny firmy AQUA DESIGN AMANO składa się z wysokiej, jakości materiałów filtrujących, które stwarzają w akwarium stabilny i zdrowy system ekologiczny. Połączenie naturalnych materiałów filtrujących, używanych często do oczyszczania wody pitnej z wysokiej, jakości filtrem, umożliwia stworzenie bezpiecznego i wydajnego systemu filtracyjnego.

 

Filtracja w akwarium:

W cyklu obiegu azotu bakterie nitryfikacyjne biologicznie przetwarzają toksyczny amoniak, będący produktem rozkładu nieczystości pochodzących od ryb i gnijącej materii roślinnej, w praktycznie nieszkodliwy w akwarium roślinnym azotan. Wewnątrz filtra mikroorganizmy (bakterie nitryfikacyjne i pierwotniaki), zasiedlają powierzchnię materiału filtrującego tworząc powłokę lub błonę, która pochłania drobną zawiesinę i cząsteczki koloidalne stanowiące pozostałości jedzenia ryb i obumarłe części roślin, w ten sposób mikroorganizmy uwalniają akwarium ze zbędnego materiału, poprawiając klarowność wody i neutralizując szkodliwe substancje takie jak amoniak.


BAMBOO CHARCOAL to specjalnie oczyszczony bambusowy węgiel drzewny, zaprojektowany i opracowany przez ADA. BAMBOO CHARCOAL był często używany do filtrowania wody pitnej. Jego porowata powierzchnia zapewnia dobrą cyrkulację wody, co tym samym zapobiega zapychaniu się filtra. Po za filtracją mechaniczną BAMBOO CHARCOAL umożliwia bardzo dobre warunki rozwoju bakterii, dzięki czemu może być używany do filtracji biologicznej jeszcze długo po tym, gdy ustaną jego własności absorpcyjne jest więc niezbędną część dobrze zrównoważonego ekosystemu w obsadzonym roślinami akwarium.

 

Sposób użycia:

  • Usuń nagromadzony kurz poprzez lekkie spłukanie wodą.
  • Instalując materiał filtracyjny wewnątrz filtra użyj przykładu sposobu rozmieszczenia materiałów filtrujących, jako wzorca.
  • Gdyby doszło do zapchania się filtra oczyść materiał filtracyjny w wiadrze z wodą pochodzącą z akwarium.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

ADA BAMBOO CHARCOAL Bambusowy węgiel drzewny 1000ml

Napisz swoją opinię