Orca LAB Diamond Carbon Ultra 5L węgiel aktywny
OL-DCU-5

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    229 punktów lojalnościowych!

Cena:

229,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Orca LAB Diamond Carbon Ultra 5L węgiel aktywny

Orca LAB Diamond Carbon Ultra to najwyższej jakości węgiel aktywowany stworzony z myślą o akwarystyce. Swoją wysoką skuteczność zawdzięcza on specjalnej mieszance składników, dzięki czemu cechuje się on znacznie zróżnicowaną porowatością. Odpowiedni rozmiar granulek zwiększa ich powierzchnię filtracyjną. Całość przekłada się na dużo lepszą i szybszą absorpcję szkodliwych toksyn z wody zbiornika.

Orca LAB to firma z ogromnym doświadczeniem, oferująca szeroki wachlarz cenionych na rynku akwarystycznym produktów. Jednym z nich jest Diamond Carbon Ultra. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, w których składzie znajduje się tylko jeden składnik aktywny (antracyt, lignit, włókna kokosowe). Diamond Carbon Ultra składa się z mieszanki składników. Dzięki temu zabiegowi każda granulka posiada pory o różnej średnicy pozwalające skutecznie usuwać bardzo szeroki zakres związków chemicznych.

Cechą nadrzędną każdego złoża filtracyjnego i absorpcyjnego jest jego jak największa powierzchnia. Zastosowanie drobnej granulacji w połączeniu ze zróżnicowaną porowatością daje w rezultacie niesamowite parametry pochłaniania szkodliwych związków chemicznych w bardzo krótkim czasie.

Orca LAB Diamond Carbon Ultra usuwa przebarwienia wody oraz przykre zapachy. Do aktywowania zastosowanych składników użyto metody parowej - dzięki temu węgiel ten jest wolny od azotanów, fosforanów i krzemianów. 

Stosowanie:

  • 1ml na 1l wody
  • 2ml na 1l wody w zbiornikach dużą obsadą ryb i korali 
  • Orca LAB Diamond Carbon Ultra należy przed użyciem przepłukać w wodzie RO. Należy pamiętać o zastosowaniu filtracji mechanicznej przed wkładem węglowym, tak aby zabrudzenia organiczne nie pokryły wkładu co mogłoby być przyczyną obniżenia skuteczności jego działania.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Orca LAB Diamond Carbon Ultra 5L- węgiel aktywny

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii