Orca LAB Diamond Carbon Ultra 5L węgiel aktywny
OL-DCU-5

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    229 punktów lojalnościowych!

Cena:

229,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

Orca LAB Diamond Carbon Ultra 5L węgiel aktywny

Orca LAB Diamond Carbon Ultra to najwyższej jakości węgiel aktywowany stworzony z myślą o akwarystyce. Swoją wysoką skuteczność zawdzięcza on specjalnej mieszance składników, dzięki czemu cechuje się on znacznie zróżnicowaną porowatością. Odpowiedni rozmiar granulek zwiększa ich powierzchnię filtracyjną. Całość przekłada się na dużo lepszą i szybszą absorpcję szkodliwych toksyn z wody zbiornika.

Orca LAB to firma z ogromnym doświadczeniem, oferująca szeroki wachlarz cenionych na rynku akwarystycznym produktów. Jednym z nich jest Diamond Carbon Ultra. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, w których składzie znajduje się tylko jeden składnik aktywny (antracyt, lignit, włókna kokosowe). Diamond Carbon Ultra składa się z mieszanki składników. Dzięki temu zabiegowi każda granulka posiada pory o różnej średnicy pozwalające skutecznie usuwać bardzo szeroki zakres związków chemicznych.

Cechą nadrzędną każdego złoża filtracyjnego i absorpcyjnego jest jego jak największa powierzchnia. Zastosowanie drobnej granulacji w połączeniu ze zróżnicowaną porowatością daje w rezultacie niesamowite parametry pochłaniania szkodliwych związków chemicznych w bardzo krótkim czasie.

Orca LAB Diamond Carbon Ultra usuwa przebarwienia wody oraz przykre zapachy. Do aktywowania zastosowanych składników użyto metody parowej - dzięki temu węgiel ten jest wolny od azotanów, fosforanów i krzemianów. 

Stosowanie:

  • 1ml na 1l wody
  • 2ml na 1l wody w zbiornikach dużą obsadą ryb i korali 
  • Orca LAB Diamond Carbon Ultra należy przed użyciem przepłukać w wodzie RO. Należy pamiętać o zastosowaniu filtracji mechanicznej przed wkładem węglowym, tak aby zabrudzenia organiczne nie pokryły wkładu co mogłoby być przyczyną obniżenia skuteczności jego działania.
Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

Orca LAB Diamond Carbon Ultra 5L- węgiel aktywny

Napisz swoją opinię