JBL CarboMec Activ Wkład do filtra 400g 800ml
62345

Czas wysyłki: 24 godziny


Compare now Compare list is full

JBL CarboMec Activ Wkład do filtra 400g 800ml

Carbomec activ firmy JBL jest filtrem węglowym o bardzo wysokiej aktywności służącym do usuwania resztek lekarstw, przebarwień wody i wielocząsteczkowych zanieczyszczeń organicznych w wodach słodkich. Carbomec nie wydziela fosforanu do wody i nie podwyższa przewodności. Carbomec activ jest przystosowany do wartości pH równej 7 i dlatego też optymalny w użyciu w przedziale wartości pH od 6,5 do 7,5.

 

Sposób użycia:

  • Zawartość woreczka plastikowego przełożyć do załączonego, specjalnego woreczka do filtra (tzw. „siateczka“ lub „pończoszka“) i zamknąć.
  • Węgiel wielokrotnie wypłukać w ciepłej wodzie, a następnie spłukać zimną.
  • Aby uchronić produkt przed zabrudzeniem należy umieścić woreczek z węglem w filtrze między dwoma warstwami Symec lub SymecMix firmy JBL.

 

Wskazówka:

Produktu Carbomec activ nie należy używać przez okres dłuższy niż dwa tygodnie do usuwania resztek lekarstw i niepożądanych przebarwień wody w akwariach słodkowodnych. Ciągłe filtrowanie aktywnym węglem nie jest zalecane, ponieważ w ten sposób mogłyby zostać usunięte również pożyteczne substancje, np. pożyteczne koloidy lub nośniki substancji odżywczych, które są zawarte w nowoczesnych nawozach akwariowych(Ferropol firmy JBL).

 

W zestawie:

  • pełna instrukcja w języku POLSKIM.

Komentarze

Napisz swoją opinię

JBL CarboMec Activ Wkład do filtra 400g 800ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii