OASE Zestaw 4 gąbek z węglem aktywnym Do filtra wstępnego BioMaster
48022

Czas wysyłki: 4-10 dni robocze

Otrzymasz    64 punkty lojalnościowe!

Cena:

64,60 zł

Compare now Compare list is full

OASE Zestaw 4 gąbek z węglem aktywnym Do filtra wstępnego BioMaster

Filtr akwariowy jest tylko tak dobry, jak jego media filtracyjne. W zależności od poziomu zarybienia i karmienia, jedynie regularna wymiana materiałów filtracyjnych zapewnia długotrwałe działanie filtra BioMaster. Gąbka filtrująca BioMaster posiada szczególnie dużą powierzchnię, na której znajduje się dużo miejsca dla bakterii oczyszczających. Pasuje do akwariów  BioMaster 250, BioMaster 350, BioMaster 600, BioMaster Thermo 250, BioMaster Thermo 350, BioMaster Thermo 600.

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Komentarze
Napisz swoją opinię

OASE Zestaw 4 gąbek filtra wstępnego BioMaster z aktywnym węglem

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii