JBL CarboMec Ultra Wkład do filtra węgiel aktywny 800ml
62355

Czas wysyłki: 24 godziny


Compare now Compare list is full

JBL CarboMec Ultra Wkład do filtra węgiel aktywny 800ml

Carbomec Ultra firmy JBL jest aktywnym węglem w formie granulatu o nieprzeciętnie wysokiej zdolności absorpcji. Preparat ten nadaje się doskonale do długoterminowego usuwania przebarwień i wielocząsteczkowych zabrudzeń biologicznych w wodzie morskiej. Carbomec ultra nie wydziela fosforanu do wody i nie podwyższa przewodności. Carbomec jest przystosowany do wartości pH równej 8 i dlatego też optymalny w użyciu w przedziale wartości pH od 7,5 do 8,5.

 

Sposób użycia:

  • Zawartość woreczka plastikowego przełożyć do załączonego, specjalnego woreczka do filtra (tzw. „siateczka“ lub „pończoszka“) i zamknąć.
  • Węgiel wielokrotnie wypłukać w ciepłej wodzie, a następnie spłukać zimną.
  • Aby uchronić produkt przed zabrudzeniem należy umieścić woreczek z węglem w filtrze między dwoma warstwami Symec lub SymecMix firmy JBL.

 

Wskazówka od firmy JBL:

W akwarium z wodą słodką należy używać produktu Carbomec firmy JBL do usuwania resztek lekarstw lub innych niepożądanych substancji maks. przez okres dwóch do trzech tygodni. Ciągłe filtrowanie aktywnym węglem nie jest zalecane, ponieważ w ten sposób mogłyby zostać usunięte również pożyteczne substancje, np. pożyteczne koloidy lub nośniki substancji odżywczych, które są zawarte w nowoczesnych nawozach akwariowych(Ferropol firmy JBL).

 

W zestawie:

  • pełna instrukcja w języku Polskim.

Komentarze

Napisz swoją opinię

JBL CarboMec Ultra Wkład do filtra węgiel aktywny 800ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii