MICROBE-LIFT Carbopure Active 1000ml Węgiel aktywowany
ML295

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Carbopure Active 1000ml Węgiel aktywowany

Carbopure jest aktywowanym parowo, granulowanym i czyszczonym kwasowo węglem aktywowanym dla uzyskania krystalicznie czystej wody w akwariach morskich i słodkowodnych.

Dzięki złożonej powierzchni adsorpcji 1000 m2/g, Carbopure umożliwia szybkie usuwanie zanieczyszczeń organicznych, niepożądanych związków chemicznych, toksyn, pozostałości po lekach, jak również barwników i zmętnienia.

Carbopure wyróżnia się wyjątkowo niskim uwalnianiem fosforanów: max. 0.000001 g/ml oraz zawartością popiołu rozpuszczalnego max. 0,3%.

Wkłady krystalizujące wodę to różnego rodzaju polimery, które dzięki swoim właściwością usuwają z wody najmniejsze drobiny zanieczyszczeń, zabarwień, a także nieprzyjemny zapach. Takim wkładem jest również węgiel aktywny. Dzięki zastosowaniu węgla aktywnego możliwe jest uzyskanie krystalicznie czystej wody, prawie nie widocznej w zbiorniku

Dawkowanie:

  • 50 ml na 100 litrów wody w okresie nie dłuższym niż 4 tygodnie
  • dawkowanie po zabiegu leczniczym: 100 ml na 100 litrów wody w okresie nie dłuższym niż 1 tydzień
  • dawkowanie dla pozostałości ozonu: 200 ml na 100 mg/h ozonu w celu usunięcia pozostałości ozonu 

Wskazówki:

  • umyj Carbopure pod bieżącą wodą lub użyj wody z filtra RO w celu usunięcia osadów z produktu
  • umieść Carbopure w miejscu o dobrym przepływie, w filtrze lub zbiorniku pomocniczym
  • użyj dołączonego woreczka dla łatwiejszej obsługi
  • użyj Carbopure w celu usunięcia resztek ozonu bezpośrednio ze źródła ozonu i wymieniaj Carbopure regularnie

UWAGA!

  • nie używaj w połączeniu z innymi środkami leczniczymi
  • nie stosuj równocześnie ze środkami anty-glonowymi oraz opartymi na miedzi

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.

Komentarze

Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Carbopure Active1000ml Węgiel aktywowany

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii