Macro Aqua Flow Swing S Elektroniczny wylot wody
FS-01

Czas wysyłki: 3-5 dni


Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Macro Aqua Flow Swing S Elektroniczny wylot wody

Macro Aqua Flow Swing to urządzenie łączące zalety tradycyjnego wylotu wody oraz pompki cyrkulacyjnej. Elektryczny silnik stale zmienia kierunek wylotu wody w zakresie 90º poprawiając krążenie wody w całym zbiorniku. Flow Swing jest niesamowicie praktycznym urządzeniem pozwalając zaoszczędzić cenne miejsce w zbiorniku. Łatwy montaż za pomocą systemu przyssawek.

 

Film :

         https://www.youtube.com/watch?v=DE5qEjfdniY

 

 

Prosimy o niesugerowanie się wtyczką urządzenia na filmie. Oczywiście sprzedawany produkt posiada standardową wtyczkę 220V.

Siła strumienia wody przepływającej przez Flow Swing zależy od wydajności pompy obiegowej lub napędzającej filtr. W zestawie znajdują się przyłącza w postaci złączki o średnicy 20mm oraz króćca na wąż 16/22mm. 

Macro Aqua Flow Swing zmienia kierunek wylotu wody w poziomie w zakresie 90º. Wyprofilowanie uchwytu montażowego wymusza montaż w optymalnym miejscu dla skuteczności działania urządzenia - czyli w narożniku zbiornika. W ten sposób wykorzystując siłę wypływającego strumienia wody zapewniamy w akwarium optymalna cyrkulację.

 

Dane techniczne:

  • Moc: 3W
  • Wymiary: 9x6,5x11cm
  • Przyłącza: złączka 20mm, krociec na wąż 16/22mm , gwint 1/2 cala

 

 

 

 

Komentarze
Napisz swoją opinię

Macro Aqua Flow Swing S Elektroniczny wylot wody

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii