EHEIM Diffuser installationsSET 2 Dyfuzor napowietrzający na wąż Ø16/22
4005651
4011708401613

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    39 punktów lojalnościowych!

Cena:

39,40 zł

Compare now Compare list is full

EHEIM Diffuser installationsSET 2 Dyfuzor napowietrzający na wąż Ø16/22

Doskonałe rozwiązanie napowietrzania w akwarium z filtrem kubełkowym bez konieczności instalacji i zakupów dodatkowych urządzeń napowietrzających.

 

Stosując dyfuzor Eheim'a nie zachodzi konieczność instalacji dodatkowych urządzeń napowietrzających. Dyfuzor montowany jest na końcówce węża rozprowadzając mikro-bąbelki powietrza po całym zbiorniku wraz z ruchem wody. Powietrze dostaje się do dyfuzora poprzez silikonową rurkę, na końcu której znajduje się tłumik z możliwością regulacji podawanego powietrza.
Produkt pasuje do węży 16/22. Całość jest zgrabnie zapakowana w oryginalne pudełko. Producent marki Eheim dołożył wszelkich starań aby ich produkty charakteryzowały się legendarną już trwałością oraz funkcjonalnością.
Jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez markę EHEIM odznaczeniem Partnera Premium! 

Nasze wysokie kompetencje i zdobywane latami doświadczenie ze sprzedaży w branży akwarystycznej zostały ponownie zauważone i docenione, tym razem przez markę pochodzącą z niemieckiego miasteczka Deizisau mieszczącego się w Badeni-Wirtembergii.

 

Kupując u nas produkty marki EHEIM otrzymują Państwo:

  • gwarancję oryginalnego pochodzenia,
  • pewność dostępu do oryginalnych części zamiennych, o które zazwyczaj bardzo ciężko w przypadku marek z tzw. "chińskim rodowodem",
  • fachowe doradztwo i rzetelną wiedzę naszych doradców,
  • szeroki wybór produktów dostępnych od ręki.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

EHEIM Diffuser installationsSET 2 Dyfuzor napowietrzający na wąż Ø16/22

Napisz swoją opinię