AquaClear Powerhead 30 Turbina napowietrzająca 5,5W
AH-5866

Czas wysyłki: 3-4 dni


Compare now Compare list is full

AquaClear Powerhead 30 Turbina napowietrzająca 5,5W

Wielofunkcyjna pompa AquaClear Powerhead to wielofunkcyjna pompa, która zapewnia doskonałą wydajność w różnorodnych zastosowaniach. Efektywnie napędza filtry podżwirowe, cyrkuluje i napowietrza wodę w akwarium. Powerhead wyposażony jest w zawór napowietrzania Venturi, który podnosi poziom tlenu, co jest ważne, gdy wzrasta temperatura wody lub populacja ryb, a także w trakcie leczenia chorób. Może być również podłączony do odpieniaczy białek (skimmerów), które są niezbędne w większości akwariów morskich.

Za pomocą Powerhead w połączeniu z filtrem AquaClear (dostępny osobno) uzyskujemy dodatkową bezpieczną filtrację mechaniczną, osiągając najlepsze warunki hodowlane. Powerhead jest nieodzowna w mniejszych akwariach morskich, można łatwo ją ukryć i nadal zapewnia bardzo korzystną cyrkulację. Podobnie w akwarium słodkowodnym.

Powerhead zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, jest bezpieczna, kompaktowa, energooszczędna, jest całkowicie zanurzalna. Silnik jest izolowany za pomocą żywicy epoksydowej. Ma regulowany przepływ sterowania: Venturi, kontrolę przepływu w pionie i poziomie, adapter trzpienia, przyssawki dla łatwej instalacji i adapter na wąż wyjściowy.

Umożliwia łatwe mocowanie odpieniaczy, belek natryskowych i innych akcesoriów. 


Dane techniczne:

  • Moc: 5,5 W
  • Przepływ: 660 l/h
  • Przeznaczenie do akwarium 38 - 114 l

Pompa Aqua Clear Power Head jest również dostępna w innych rozmiarach.

Komentarze

Napisz swoją opinię

AquaClear Powerhead 30 Turbina napowietrzająca 5,5W

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii