Ferka STEMMA Nawóz dla roślin w kapsułkach 20 szt
FERKA020

Czas wysyłki: 3-5 dni

Otrzymasz    38 punktów lojalnościowych!

Cena:

38,99 zł

Compare now Compare list is full

Ferka STEMMA Nawóz dla roślin w kapsułkach 20 szt

Stemma jest to nawóz w postaci kapsułki pod korzenie przeznaczony dla roślin akwariowych. Został on opracowany specjalnie dla roślin łodygowych. Stemma zapewni roślinom w Twoim akwarium soczyste i żywe kolory, mocny i zdrowy system korzeniowy jak również zagwarantuje bujny wzrost. Kapsuły Stemma oprócz kompletnego nawożenia makroelementowego i mikroelementowego zawierają biostymulatory, które stymulują krzewienie jak również wykształcanie młodych stożków u przyciętych roślin.


Stemma to drobny proszek zapakowany w kapsułkę, która rozpuszcza się w czasie krótszym niż 15 minut od momentu zaaplikowania w podłoże i od razu zaczyna nawozić rośliny. Stemma sprawi, że uprawa wielu wymagających roślin stanie się dla Ciebie prosta. Stemma przeznaczona jest dla roślin zielonych jak również czerwonych.


Kapsułki najlepiej i najwygodniej umieszczać w podłożu przy pomocy pęsety. Jeśli posiadamy w akwarium grubą warstwę podłoża nie należy wtedy umieszczać kapsułek głębiej niż 10 cm. Stemmę należy aplikować w podłoże co około 4-5 tygodni. Kapsułki Stemma pozwalają na nawożenie obszaru o średnicy 12 cm.

 

Dzięki stałej współpracy posiadamy nawozy z długą datą ważności. Gwarancja świeżości i skuteczności.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Ferka STEMMA Nawóz dla roślin w kapsułkach 20 szt

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii