VIMI BOTTOM LONGLASTING Kapsułki dla roślin 20szt
BOTTLL20

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    30 punktów lojalnościowych!

Cena:

30,60 zł

Compare now Compare list is full

VIMI BOTTOM LONGLASTING Kapsułki dla roślin 20szt

Kapsułki do roślin wolno rosnących i trawników jak np. żabienice, zwartki, mini heniek, ponikło i wiele innych. Działają około 4 miesiące. Do długotrwałego nawożenia roślin w nowym zbiorniku tuż pod korzeniami oraz dla wolno rosnących roślin.

 

VIMI BOTTOM LONGLASTING to zbilansowana kompozycja nawozów, dobrana tak, aby sprostać potrzebom roślin posadzonych w nowym zbiorniku oraz tym, które rozwijają się nieco wolniej. Preparat wolno rozpuszcza się w wodzie oraz posiada wszystkie pierwiastki i składniki niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin.
Wchłanianie nawozu odbywa się zarówno przez liście, jak i korzenie, dzięki czemu przyswajanie składników odżywczych jest o wiele bardziej skuteczne niż w przypadku absorpcji wyłącznie przez liście. Nawożone w ten sposób rośliny rosną nie tylko szybciej, ale i bujniej.

 

Zalety kapsułek BOTTOM LONGLASTING:

  • Nawożenie korzeniowe zapewnia szybszy i bardziej bujny wzrost oraz podkreśla naturalną kolorystykę roślin.
  • Nawożenie roślin przez korzenie zmniejsza potrzebę nawożenia dolistnego.
  • Sprzyja powstaniu bardziej stabilnego systemu biologicznego w zbiorniku (jeśli rośliny nie mogą pobrać składników odżywczych z wody, mogą je pobrać z podłoża).
  • VIMI BOTTOM LONGLASTING to długotrwałe działanie!
  • Kapsułki nawozowe pozwolą ci wziąć urlop! Rośliny zasilane przez korzenie są w stanie wytrzymać w doskonałej formie nawet do 2 tygodni, bez nawożenia z wody.

 

Dawkowanie:

  • Kapsułki umieszczać w podłożu, pod korzeniami wolno rosnących roślin akwariowych, w odległości nie mniejszej niż 10cm od siebie. Nawóz skutecznie działa w podłożu nawet przez 4 miesiące.

 

Skład preparatu:

  • N, P, K, mikroelementy i pozostałe składniki.

 

Uwaga!

  • Preparat nie nadaje się do spożycia przez ludzi. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

 

Dostępne opakowania:

  • 20 kapsułek, 50 kapsułek.
Komentarze
Napisz swoją opinię

VIMI BOTTOM LONGLASTING Kapsułki dla roślin 20szt

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii