Aquabotanique Professional Nitro N+ Wysoko-azotowy preparat do nawożenia 200ml
PLA041

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Aquabotanique Professional Nitro N+ Wysoko-azotowy preparat do nawożenia 200ml

Professional Nitro N+ to preparat z nowej linii nawozów firmy Aquabotanique przeznaczony do nawożenia zbiorników roślinnych. Nawóz wysoko-azotowy jest elementem niezbędnym dla utrzymania chemii zbiornika na optymalnym poziomie. Regularne stosowanie zapewnia wzrost tempa rozwoju oraz poprawę wyglądu roślin. Professional Nitro+ charakteryzuje się dużą wydajnością i przyswajalnością.

Aquabotanique Professional Nitro N+ to nawóz wysoko-azotowy przeznaczony do nawożenia zbiorników roślinnych. Dzięki płynnej konsystencji preparat jest łatwo dostępny dla roślin bezpośrednio po podaniu. Produkt jest przygotowywany z specjalnych warunkach, które gwarantują laboratoryjną czystość oraz skuteczność działania nawozu na stałym wysokim poziomie.

Używanie nawozu azotowego jest niezbędne dla utrzymania chemii zbiornika na odpowiednim, optymalnym poziomie. Jego regularne stosowanie pozytywnie wpływa na kondycję i wygląd roślin, jednocześnie poprawiając tempo ich rozwoju. 

Azot jest ważnym pierwiastkiem w każdym akwarium roślinnym, dzięki czemu preparat świetnie sprawdza się w sytuacji gdy występują problemy ze zbalansowaniem poziomu makroelementów. Pojemnik wyposażony w praktyczny dozownik pozwala precyzyjnie odmierzyć właściwą dawkę.

Dla uzyskania optymalnych efektów zalecane jest używanie kompletnej linii nawozów Aquabotanique.
Akwarium pielęgnowane produktami Aquabotanique zdobyło pierwsze miejsce w konkursie AGA Contest. Komentarze

Napisz swoją opinię

Aquabotanique Professional Nitro N+ Wysoko-azotowy preparat do nawożenia 200ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii