MICROBE-LIFT Plants P 236ml Źródło fosforu dla roślin akwariowych
ML081

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT Plants P 236ml Źródło fosforu dla roślin akwariowych

Microbe-lift PLANTS P dozowany regularnie, zapewnia bujny wzrost roślin oraz brak występowania niedoborów fosforu w akwarium. Oznaki niedoboru fosforu w akwarium to bardzo często zahamowanie wzrostu roślin. Optymalny poziom fosforu w akwariach jest zależny od typu akwarium oraz ilości roślin ale najczęściej waha się pomiędzy 0,15 mg/l a 1,0 mg/l.

Fosfor w akwarium pochodzi z wielu źródeł, m.in. z pokarmu dla ryb. Zalecane jest monitorowanie poziomu fosforanów w akwarium aby utrzymać zalecane stężenie.

Microbe-lift PLANTS P dawkowany wg zaleceń wzmocni i przyśpieszy zdrowy wzrost roślin akwariowych bez ryzyka pojawienia się glonów.

Zalety:

 • źródło fosforu dla roślin akwariowych
 • łatwy w użyciu nawóz w formie płynu
 • dostarcza fosforu w formie łatwo przyswajalnej dla roślin
 • szybko niweluje niedobory fosforu
 • przyśpiesza wzrost roślin, nie powodując rozwoju glonów
 • nie zawiera fosforanów i azotanów

Dawkowanie:

 • dodaj 2,5 ml na każde 75 l wody 1 - 2 razy w tygodniu
 • po jednokrotnym zastosowaniu tej dawki poziom fosforanów (PO4) w akwarium wzrośnie o 0,05 mg/l
 • optymalny poziom fosforu w akwariach jest zależny od typu akwarium oraz ilości roślin ale najczęściej waha się pomiędzy 0,15 mg/l a 1,0 mg/l

Aby zapewnić roślinom kompletny zestaw składników odżywczych stosuj razem z innymi preparatami Microbe-Lift przeznaczonymi dla roślin:

 • Bio-Carbon (naturalne źródło węgla oraz substancji pomocniczych)
 • All-In-One (nawóz ogólny)
 • Iron (źródło łatwo dostępnego żelaza)
 • Nitrogen (źródło łatwo dostępnego azotu)
 • PLANTS P (źródło łatwo dostępnego fosforu)
 • Potassium (źródło łatwo dostępnego potasu)
microbe-lift nagłówek

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.
Komentarze
Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT Plants P 236ml Źródło fosforu dla roślin akwariowych

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii