TROPICA Specialised Nutrition 300ml Nawóz azotowo-fosforowy
AQ-A052

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

TROPICA Specialised Nutrition 300ml Nawóz azotowo-fosforowy

To nawóz zawierający wszystkie niezbędne składniki do wzrostu roślin, w tym azot i fosfor. Specialised Fertilizer jest odpowiedni dla akwariów z dużą ilością roślin w stosunku do ryb, gdyż dostarcza niezbędny azot i fosfor, który także może być dostarczany poprzez zwiększenie obsady ryb. Specialized Fertiliser jest skomponowany w taki sposób, że azot i fosfor są roślinom dostarczane głównie z tego nawozu. Specialized Fertilizer został opracowany dla małych i niskich roślin pobierających składniki pokarmowe przez liście jak i dużych roślin rozetowych.

 

Dawkowanie:

Specialised Fertiliser stosuje się raz w tygodniu przy podmianie wody. Dozownik jest zastosowany w celu wystosowania odpowiedniej dawki preparatu. 1 naciśnięcie dozownika (1,2 ml) na każde 10 litrów wody raz w tygodniu.


Specialised Fertiliser zawiera azot (N) i fosfor (P). Dawkowanie należy dostosować do tempa pobierania tych składników przez rośliny, aby uniknąć niepożądanego wzrostu glonów. W przypadku pojawienia się glonów, należy zmniejszyć dawki o 50% i zwiększyć podmiany wody oraz ich częstotliwość.

Komentarze
Napisz swoją opinię

TROPICA Specialised Nutrition 300ml Nawóz azotowo-fosforowy

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii