AQUA REBELL ESTIMATIVE INDEX 500ml Makroelementy
4250585205307

Czas wysyłki: 2-3 dni


Compare now Compare list is full

AQUA REBELL ESTIMATIVE INDEX 500ml Makroelementy

Profesjonalne nawozy Aqua Rebell dla roślin akwariowych. Jakość i spektakularne efekty w przystępnej cenie i ekonomicznych opakowaniach. Made in Germany. Makro Basic Estimative Index to nawóz zawierający niezbędne makroelementy takie jak azot, fosfor, magnez i potas. Dzięki temu nawozowi, rośliny będą mogły rozwijać się bujnie i okazale. 

Makro Basic Estimative Index został stworzony aby zapobiec nagromadzeniu się w zbiorniku nadmiarów makroelementów. W przypadku wystąpienia zbyt dużych stężeń azotanów lub fosforanów, ogranicz dawkę nawozu. Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index to kluczowy nawóz makroelementowy zawierający azot, fosfor, magnez i potas, który może być dozowany do akwarium co tydzień przy okazji podmiany wody lub codziennie. Nawóz został zaprojektowany w oparciu o popularną metodę nawożenia i gwarantuje roślinom dostatek makroelementów. Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index to profesjonalny nawóz stworzony z myślą o akwarium roślinnym.

Dawkowanie na 40 litrów wody akwariowej:

  • Silne oświetlenie (>0,5W na litr) i CO2 – 5ml dziennie
  • Umiarkowane oświetlenie (<0,5W na litr) i CO2 – 0,5-2ml dziennie
  • Brak CO2 – 1-2ml co tydzień

Ilość dozowanego nawozu dostosuj do ilości roślin w swoim akwarium oraz ich tempa wzrostu. Pamiętaj, że oprócz nawozu makroelementowego takiego jak Aqua Rebell Estimative Index, rośliny potrzebują również kompletnego nawozu mikroelementowego z żelazem.

AQUA REBELL to marka, która stworzyła profesjonalną linię nawozów dedykowanych roślinom wodnym. Co wyjątkowego jest w tych nawozach? Produkty Aqua Rebell zostały zaprojektowane i stworzone z miłości do wyjątkowego świata wodnych roślin zamkniętym w akwarium. Dzięki takiemu podejściu, produkty marki Aqua Rebell znakomicie i kompleksowo rozwiązują wszystkie problemy, z jakimi spotykają się na co dzień w swojej pracy i pasji akwaryści roślinni. Nawozy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Marka AQUA REBELL to zupełnie nowy wymiar nawożenia roślin akwariowych

Można powiedzieć, że AQUAREBELL zrewolucjonizowała myślenie o nawozach, a jednocześnie zasady ich stosowania. Zniechęcające przekonanie, że azotany i fosforany prowadzą do rozwoju glonów okazało się mylne, a nawozy zawierające w składzie te właśnie związki chemiczne zaczęły być uznawane i powszechnie wykorzystywane przez coraz szersze grona akwarystów na całym świecie.

Aqua Rebell to obecnie nieustanny rozwój, ciągłe udoskonalanie składu i kompozycji produkowanych nawozów, innowacyjność i silny nacisk na jakość oferowanych produktów. Wszystkie nawozy produkowane przez firmę są poddawane licznym testom i ścisłym procedurom kontroli. Rezultatem takiego podejścia i działań są niezawodne nawozy dedykowane roślinom akwariowym, skuteczne w działaniu, w pełni bezpieczne i idealnie odpowiadające potrzebom wodnego świata.

Komentarze
Napisz swoją opinię

AQUA REBELL ESTIMATIVE INDEX Makroelementy 500ml

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii