AQUA REBELL ESTIMATIVE INDEX Makroelementy 500ml
4250585205307

Czas wysyłki: 1-3 dni


AQUA REBELL ESTIMATIVE INDEX Makroelementy 500ml

Podstawowy nawóz makroelementowy

 

Profesjonalne nawozy Aqua Rebell dla roślin akwariowych. Jakość i spektakularne efekty w przystępnej cenie i ekonomicznych opakowaniach. Made in Germany.

Makro Basic Estimative Index to nawóz zawierający niezbędne makroelementy takie jak azot, fosfor, magnez i potas. Dzięki temu nawozowi, rośliny będą mogły rozwijać się bujnie i okazale.
 

Makro Basic Estimative Index został stworzony aby zapobiec nagromadzeniu się w zbiorniku nadmiarów makroelementów. W przypadku wystąpienia zbyt dużych stężeń azotanów lub fosforanów, ogranicz dawkę nawozu. Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index to kluczowy nawóz makroelementowy zawierający azot, fosfor, magnez i potas, który może być dozowany do akwarium co tydzień przy okazji podmiany wody lub codziennie. Nawóz został zaprojektowany w oparciu o popularną metodę nawożenia i gwarantuje roślinom dostatek makroelementów. Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index to profesjonalny nawóz stworzony z myślą o akwarium roślinnym.

 

Dawkowanie na 40 litrów wody akwariowej:

  • Silne oświetlenie (>0,5W na litr) i CO2 – 5ml dziennie
  • Umiarkowane oświetlenie (<0,5W na litr) i CO2 – 0,5-2ml dziennie
  • Brak CO2 – 1-2ml co tydzień

 

 
Ilość dozowanego nawozu dostosuj do ilości roślin w swoim akwarium oraz ich tempa wzrostu. Pamiętaj, że oprócz nawozu makroelementowego takiego jak Aqua Rebell Estimative Index, rośliny potrzebują również kompletnego nawozu mikroelementowego z żelazem.

 

 

 

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUA REBELL ESTIMATIVE INDEX Makroelementy 500ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii