Aquabotanique Planta Activ MAKRO 500ml Makroelementy
DMR-56
5905280167243

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    32 punkty lojalnościowe!

Cena:

32,30 zł

Compare now Compare list is full

Aquabotanique Planta Activ MAKRO 500ml Makroelementy

Makro-elementowy nawóz dla roślin Planta Activ Makro przeznaczony jest do odżywiania roślin w słodkowodnych akwariach roślinnych oraz ogólnych. Unikalna formuła nawozu szybko i efektywnie poprawia kondycję roślin, stymuluje je do szybkiego wzrostu i żywego wybarwienia. Dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu składu nawozu łatwo można zaspokoić wszystkie wymagania makroelementowe roślin. Nawóz jest nieszkodliwy dla wszystkich stworzeń akwariowych. Zaleca się stosowanie wraz z nawozem Planta Activ Mikroelement i Aqua Potas. Odpowiednio zbilansowane ilości azotu, fosforu i potasu dają nam gwarancję optymalnego nawożenia, bez niebezpieczeństwa pojawienia się glonów. W nawozie znajdują się trzy niezbędne składniki dla każdej rośliny. W momencie gdy obserwujemy, że w starszych liściach pojawiają się dziury (brak potasu), odcinki pomiędzy kolejnymi liśćmi są bardzo duże - tzw. naciąganie się roślin, starsze liście opadają (brak azotu) to sygnał, że rośliny "zużyły" wszystkie opisane pierwiastki wprowadzone wraz z wodą wodociągową i bez podania nawozów w najbliższym czasie padną. Największą zaletą nawozu jest łatwość w jego podawaniu, z którym poradzi sobie nawet początkujący akwarysta. Nawozy sprzedawane są w estetycznych i wygodnych butelkach z precyzyjnym dozownikiem - dawkującym 1 ml nawozu.Ten wysokiej klasy dozownik jest szczelny w każdej pozycji, nieważne czy jest zamknięty czy otwarty, czy jest w pionie czy poziomie. Są to bardzo wydajne nawozy i taka porcja starcza na intensywne nawożenie bogatego w rośliny i szybko metabolizującego zbiornika na wiele miesięcy.

Dawkowanie:

  • Nawóz PlantaAktiv Makroelementy dawkujemy raz w tygodniu dodając do podmienianej wody w akwarium. Należy skupić się głównie na wartości NO3 w wodzie.
  • Dawka 1ml (jedno naciśnięcie dozownika) na 100 litrów wody w zbiorniku podnosi wartość NO3 o 1ppm.
  • Powinno się dążyć do osiągnięcia stężeń NO3 na poziomie 5-10 ppm. W typowych akwariach roślinnych powinny wystarczyć ilości dodawane do podmienianej wody raz w tygodniu.

 

Kilka słów o marce Aquabotanique:

Firma Aquabotanique z siedzibą w Katowicach powstała z fascynacji akwarystyką roślinną. Nasza działalność jest odpowiedzią na coraz żywsze w naszym kraju zainteresowanie nurtem dekoracyjnej akwarystyki roślinnej. Jesteśmy producentem wysoko wyspecjalizowanych produktów - skupiamy się na produkcji linii nawozowej Planta Activ, preparatów do mineralizacji wody i aktywnego biologicznie podłoża Biogrunt. Najważniejszym celem firmy jest tworzenie produktów o najwyższej jakości oraz dążenie do kompleksowego zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb akwarystów. Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta. Akwaria tworzone z użyciem naszych produktów znajdują uznanie na całym świecie czego dowodem jest zdobycie pierwszego miejsca w prestiżowym międzynarodowym konkursie AGA International Aquascaping Contest. Bogate doświadczenie pozwala nam spełniać wymagania obecnych i przyszłych klientów. Ambicją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych towarów w rozsądnej cenie.

Aquabotanique Planta Activ MAKRO 500ml
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Aquabotanique Planta Activ MAKRO 500ml

Napisz swoją opinię